только у нас скачать шаблон dle скачивать рекомендуем

Cube Zombi Savaşı v1.1.9 Para Hileli Apk İndir

Savaş/Aksiyon/Macera   31-01-2016, 21:29   933   0   Editor
EYVAH ÖLÜLER DİRİLDİ!
Şehirde bir salgın başladı. Hastalanıp ölen herkes aslında gerçekten öldü mü? Hayır, ölüler yürüyorlar ve hepsi de çok tehlikeliler çünkü bunlar Zombi! Eğlenceli ama bir o kadar da heyecanlı bir zombi oyunu Cube Zombi Savaşı v1.1.9
Cube Zombi Savaşı v1.1.9 Para Hileli Apk İndir

OYUNUN İÇERİĞİ
Cube Zombi Savaşı v1.1.9 bildiğimiz zombi oyunlarını anımsatsa da ünlü yapboz oyun tarzında bir oyun olup eğlenceli bir macera sunuyor sizlere. Amacınız şehrin sokaklarında ilerleyerek görevlerinizi tamamlamaya çalışırken bol bol zombi öldürmek ama onları yanınıza yaklaştırmamaya çalışmak. Çok yakınınıza gelirlerse zombiler sizi öldürebilir, dikkat!
Cube Zombi Savaşı v1.1.9 Para Hileli Apk İndir

OYUNU SINIRSIZ PARA HİLESİ İLE NASIL İNDİRECEKSİNİZ?
Öncelikle Cube Zombi Savaşı v1.1.9oyununa ait kurulum dosyasını cihazınıza indirmeniz gerekiyor (android işletim sistemli tablet ya da telefonunuza). Daha sonra cihazınızın ayarlar kısmına girip uygulamalar sekmesinden bilinmeyen kaynaklar için izin verme seçeneğini seçin. Sonra telefonunuzu USB kablosu ile bilgisayarınıza bağlayın. Daha sonra indirdiğiniz kurulum dosyasını açın, muhtemelen rar dosyası olarak inmiş olacaktır. Eğer bilgisayarınızda rar opener yoksa, bu programı da indirmeniz gerekecektir. Kurulum dosyasını rar dosyasından çıkarın. Çıkardığınız klasörün içerisinde iki ayrı dosya göreceksiniz. Bunlardan biri normal mod dosyası, diğeri ise para hileli kurulum dosyası olacak. Para hileli olan kurulum dosyasını android cihazınınızın dahili hafızasına atın (bazı cihazlarda apk isimli sistem klasörüne atmanız gerekebilir). Artık bilgisayar ile telefon ya da tabletinizin bağlantısını kesebilirsiniz.
Şimdi kurulum dosyasını telefonunuzda bulun ve KUR seçeneğine tıklayarak yönergeleri takip ederek kurulumu tamamlayabilirsiniz. Artık bol bol zombi öldürmeye hazırsınız!
Cube Zombi Savaşı v1.1.9 Para Hileli Apk İndir

GEREKLİ ANDROİD SİSTEM ÖZELLİKLERİ
Öncelikle bu muhteşem oyunu oynayabilmek için android işletim sistemi olan bir telefon ya da tabletinizin olması şart. Yeraltı Yarış v0.15 oyununu 4.0.3 ve üzeri android işletim sistemlerinde rahatlıkla oynayabilirsin.
İyi eğlenceler dileriz.
Geri

Bilgi

Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.
{changeskin}