только у нас скачать шаблон dle скачивать рекомендуем

Into The Void v1.6.6.p2 Para Hileli apk indir

Savaş/Aksiyon/Macera   1-02-2016, 18:22   1006   0   Editor
FİLONU KUR DÜŞMANLARINI YEN!
Strateji, macera ve heyecan... Uzayda savaşmaya hazır olun, amansız düşmenlar sizi yok etmek için yolunuzu gözlüyor! Into The Void tam size göre bir oyun...
Into The Void v1.6.6.p2 Para Hileli apk indir

OYUNUN İÇERİĞİ
Uzayda geçen bu strateji oyununda filolarınızı korumak ve oldukça güçlü düşmanlar ile savaşmak en önemli göreviniz. Üstelik sınırsız para hilesini kullanarak Into The Void oyununda üstün bir başarı sağlamanız mümkün. Orjinal tasarım uzay gemilerini satın alarak, filolarınızın düşmanlarca ele geçirilmesine engel olmaya çalışacağınız bu muhteşem uzay oyununu oynarken heyecandan nefesiniz kesilecek.
Into The Void v1.6.6.p2 Para Hileli apk indir

OYUNU SINIRSIZ PARA HİLESİ İLE NASIL İNDİRECEKSİNİZ?
Öncelikle Into The Void v1.6.6.p2 oyununa ait kurulum dosyasını cihazınıza indirmeniz gerekiyor (android işletim sistemli tablet ya da telefonunuza). Daha sonra cihazınızın ayarlar kısmına girip uygulamalar sekmesinden bilinmeyen kaynaklar için izin verme seçeneğini seçin. Sonra telefonunuzu USB kablosu ile bilgisayarınıza bağlayın. Daha sonra indirdiğiniz kurulum dosyasını açın, muhtemelen rar dosyası olarak inmiş olacaktır. Eğer bilgisayarınızda rar opener yoksa, bu programı da indirmeniz gerekecektir. Kurulum dosyasını rar dosyasından çıkarın. Çıkardığınız klasörün içerisinde iki ayrı dosya göreceksiniz. Bunlardan biri normal mod dosyası, diğeri ise para hileli kurulum dosyası olacak. Para hileli olan kurulum dosyasını android cihazınınızın dahili hafızasına atın (bazı cihazlarda apk isimli sistem klasörüne atmanız gerekebilir). Artık bilgisayar ile telefon ya da tabletinizin bağlantısını kesebilirsiniz.
Şimdi kurulum dosyasını telefonunuzda bulun ve KUR seçeneğine tıklayarak yönergeleri takip ederek kurulumu tamamlayabilirsiniz. Artık muhteşem bir maceraya atılmaya hazırsınız!,
Into The Void v1.6.6.p2 Para Hileli apk indir

GEREKLİ ANDROİD SİSTEM ÖZELLİKLERİ
Öncelikle bu muhteşem oyunu oynayabilmek için android işletim sistemi olan bir telefon ya da tabletinizin olması şart. Into The Void v1.6.6.p2 oyununu 4.0.3 ve üzeri android işletim sistemlerinde rahatlıkla oynayabilirsin.
İyi eğlenceler dileriz.
Geri

Bilgi

Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.
{changeskin}