только у нас скачать шаблон dle скачивать рекомендуем

Total Recoil v2.0.5 Para Hileli Apk İndir

Savaş/Aksiyon/Macera   2-02-2016, 09:41   952   0   Editor
EN BÜYÜK ASKER BİZİM ASKER
Düşünün ki siz bir askersiniz ve tek başınıza düşmanların karşısına cesurca çıkmak zorundasınız... Böyle bir maceraya atılmak isterseniz Total Recoil v2.0.5 Para Hileli Apk tam size göre.
Total Recoil v2.0.5 Para Hileli Apk İndir

OYUNUN İÇERİĞİ
Total Recoil v2.0.5 oyununda tek başına savaşan bir asker olsanız da oldukça güçlü bir donanıma sahipsiniz. Çeşitli silah seçeneklerine sahip olduğunuz gibi sınırsız para hileli olarak indirdiğiniz uygulamamızda askerinizi özgürce yükseltebilir ve düşmanların önüne güçlü bir şekilde çıkabilirsiniz. Bu muhteşem oyunda düşmanlar size ateş açacak ama siz güçlü mü güçlü silahlar ile onları kolayca alt edebileceksiniz, tabi uygulamayı sınırsız para hilesi ile indirdiğiniz takdirde bu savaşta galip gelmeniz çok daha kolay olacak.
Total Recoil v2.0.5 Para Hileli Apk İndir

OYUNU SINIRSIZ PARA HİLESİ İLE NASIL İNDİRECEKSİNİZ?
Öncelikle Total Recoil v2.0.5 Para Hileli Apk oyununa ait kurulum dosyasını cihazınıza indirmeniz gerekiyor (android işletim sistemli tablet ya da telefonunuza). Daha sonra cihazınızın ayarlar kısmına girip uygulamalar sekmesinden bilinmeyen kaynaklar için izin verme seçeneğini seçin. Sonra telefonunuzu USB kablosu ile bilgisayarınıza bağlayın. Daha sonra indirdiğiniz kurulum dosyasını açın, muhtemelen rar dosyası olarak inmiş olacaktır. Eğer bilgisayarınızda rar opener yoksa, bu programı da indirmeniz gerekecektir. Kurulum dosyasını rar dosyasından çıkarın. Çıkardığınız klasörün içerisinde iki ayrı dosya göreceksiniz. Bunlardan biri normal mod dosyası, diğeri ise para hileli kurulum dosyası olacak. Para hileli olan kurulum dosyasını android cihazınınızın dahili hafızasına atın (bazı cihazlarda apk isimli sistem klasörüne atmanız gerekebilir). Artık bilgisayar ile telefon ya da tabletinizin bağlantısını kesebilirsiniz.
Şimdi kurulum dosyasını telefonunuzda bulun ve KUR seçeneğine tıklayıp yönergeleri takip ederek kurulumu tamamlayabilirsiniz. Artık savaşmaya hazırsınız!
Total Recoil v2.0.5 Para Hileli Apk İndir

GEREKLİ ANDROİD SİSTEM ÖZELLİKLERİ
Öncelikle bu muhteşem oyunu oynayabilmek için android işletim sistemi olan bir telefon ya da tabletinizin olması şart. Total Recoil v2.0.5 oyununu 4.0.3 ve üzeri android işletim sistemlerinde rahatlıkla oynayabilirsin.
İyi eğlenceler dileriz.
Geri

Bilgi

Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.
{changeskin}