только у нас скачать шаблон dle скачивать рекомендуем

Sözleşme Killer v4.0.1 Para Hileli Apk

Savaş/Aksiyon/Macera   2-02-2016, 11:11   1570   0   Editor
DÜŞMANI HEDEF AL!
Tüm dünyada en çok indirilen oyunlar listesinde olan sözleşme killer v4.0.1 Para Hileli Apk artık sizler ile. Aksiyon filmlerindeki heyecanı aratmayan bu muhteşem oyunu oynamaya hazır mısınız?
Sözleşme Killer v4.0.1 Para Hileli Apk

OYUNUN İÇERİĞİ
Sözleşme killer v4.0.1 Para Hileli Apk oyununda siz bir süikastçisiniz hem de en ustalarından biri olarak. Bir takım adamlar tarafından kiralanıyor, hedefinizi buluyor ve etkisiz hale getiriyorsunuz. Bu oyunu oynamak ciddi bir ustalık gerektirdiği gibi silahlarınızı ve yönettiğiniz karakteri de yükseltebiliyorsunuz. Üstelik sınırsız para hilesi ile oynamak artık çok daha eğlenceli.
Sözleşme Killer v4.0.1 Para Hileli Apk

OYUNU SINIRSIZ PARA HİLESİ İLE NASIL İNDİRECEKSİNİZ?
Öncelikle Sözleşme killer v4.0.1 Para Hileli Apk oyununa ait kurulum dosyasını cihazınıza indirmeniz gerekiyor (android işletim sistemli tablet ya da telefonunuza). Daha sonra cihazınızın ayarlar kısmına girip uygulamalar sekmesinden bilinmeyen kaynaklar için izin verme seçeneğini seçin. Sonra telefonunuzu USB kablosu ile bilgisayarınıza bağlayın. Daha sonra indirdiğiniz kurulum dosyasını açın, muhtemelen rar dosyası olarak inmiş olacaktır. Eğer bilgisayarınızda rar opener yoksa, bu programı da indirmeniz gerekecektir. Kurulum dosyasını rar dosyasından çıkarın. Çıkardığınız klasörün içerisinde iki ayrı dosya göreceksiniz. Bunlardan biri normal mod dosyası, diğeri ise para hileli kurulum dosyası olacak. Para hileli olan kurulum dosyasını android cihazınınızın dahili hafızasına atın (bazı cihazlarda apk isimli sistem klasörüne atmanız gerekebilir). Artık bilgisayar ile telefon ya da tabletinizin bağlantısını kesebilirsiniz.
Şimdi kurulum dosyasını telefonunuzda bulun ve KUR seçeneğine tıklayıp yönergeleri takip ederek kurulumu tamamlayabilirsiniz. Artık en amansız görevleri almaya hazırsınız!
Sözleşme Killer v4.0.1 Para Hileli Apk

GEREKLİ ANDROİD SİSTEM ÖZELLİKLERİ
Öncelikle bu muhteşem oyunu oynayabilmek için android işletim sistemi olan bir telefon ya da tabletinizin olması şart. Sözleşme killer v4.0.1 Para Hileli Apk oyununu 4.0.3 ve üzeri android işletim sistemlerinde rahatlıkla oynayabilirsin.
İyi eğlenceler dileriz.
Geri

Bilgi

Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.
{changeskin}