только у нас скачать шаблон dle скачивать рекомендуем

Alpha Guns v1.3 Android Para Hileli Apk İndir

Savaş/Aksiyon/Macera   3-02-2016, 18:13   1196   0   Editor
Alpha Guns v1.3 oyunu Rendered Ideas şirketi tarafından geliştirilmiş savaş, aksiyon ve strateji oyunudur. Oyunda, türünden de tahmin edebileceğiniz üzere düşmanlara karşı mücadele vereceksiniz ve kötü amaçlı düşmanlarınız sizi yok etmek isterken siz hızlı ve stratejik davranıp onları yok etmelisiniz. Elbette ki her oyunda olduğu gibi bu oyuna girdiğinizde de kendinizi düşmanlarınıza karşı koruyabilmeniz için size belirli özelliklerde ve sayılarda silah, zırh ve can verilecek lakin oyunu daha heyecanlı bir hale getirmek ve daha yüksek puanlarla düşmanlarınıza karşı galibiyet kazanmak için her oyunda olduğu gibi bu oyun içinde hile tasarlanmış bulunmaktadır.
Alpha Guns v1.3 Android Para Hileli Apk İndir

Oyun için tasarlanmış para hilesi Alpha Guns v1.3 android para hilesi olarak internet üzerinde ücretsiz indirilebilir şekilde bulunmaktadır. Geçmişte sevdiğiniz oyunları oynayabilmek için bilgisayar ya da laptop başında olmalıydınız fakat gelişen teknolojinin bir başka nimeti olan android cihazlar sayesinde oyunu internet üzerindeki arama motorlarından yararlanarak cihazınıza indirebilir ve kurulum tamamlanınca oyuna girebilirsiniz. Oyunun hilesi 06.01.2016 tarihinde yayınlandığı ve dili diğer oyunların aksine Türkçe olduğu için oynaması eğlenceli olduğu kadar kolayda olacaktır siz oyun severler için. Gelelim oyunun hilesine ve kurulumuna; oyun hilesinin dosya büyüklüğü 15,59 MB ve dosya türü apk.'dir. Oyunun kurulumu android cihazınızda bittikten sonra oyuna rahatlıkla girebilirsiniz. Şimdi oyunun hilesinin kurulumuyla ilgili biraz bilgi verelim. Android cihazınızın ayarlar sekmesine giderek uygulamaları seçin ve orada bulunan bilinmeyen kaynaklar sekmesinin seçili olduğundan emin olun.
Alpha Guns v1.3 Android Para Hileli Apk İndir

Oyunun kurulumu ancak o seçenek seçiliyken yapabilirsiniz. Cihazınızda apk dosyalarının toplanmış olduğu klasörü bulun ve büyük ihtimalle rar dosyası halinde bulacağınız oyun dosyasına tıklayın. Bu dosyanın içinde iki tane apk dosyası olacaktır bunlardan biri oyunu normal modda oynayabilmeniz için diğeri ise hileli modda oynamanız için bulunmaktadır. Hileli modu seçip oyuna girdiğinizde oyununuza sınırsız para hilesiyle kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Eğer sizde savaş oyunlarıyla, aksiyon ve strateji oyunlarıyla ilgiliyseniz kesinlikle Alpha Guns v1.3 oyununun başından ayrılmadan oynayabileceğiniz bir oyundur, şimdiden herkese iyi eğlenceler.
Alpha Guns v1.3 Android Para Hileli Apk İndir

Geri

Bilgi

Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.
{changeskin}