только у нас скачать шаблон dle скачивать рекомендуем

Kings v2.0.6 Android Para Hileli Apk İndir

Savaş/Aksiyon/Macera   4-02-2016, 23:41   2443   0   Editor
Eğer sizde strateji ve savaş oyunlarını seviyorsanız Kings v2.0.6 oyunu sizi ekran başına kilitleyecek bir oyundur. Elex şirketi tarafından siz oyun severler için tasarlanmış olan oyunu daha önceleri bilgisayar ve laptop ekranlarından oynayabiliyorken şimdi gelişen teknoloji ve geliştirilen Kings v2.0.6 oyunu sayesinde android cihazlarınızdan dilediğiniz zaman dilediğiniz kadar oynayabilirsiniz.
Kings v2.0.6 Android Para Hileli Apk İndir

Şimdi birazda oyundan bahsedelim siz oyun severlere; Kings v2.0.6 oyununa girdiğinizde karakteriniz bir strateji ustası olacak ve kendi köyünü kurup kendi köyünün huzuru için düşman saldırılarına göğüs germeye çabalamaktadır. Elbetteki göreviniz; kurmuş olduğunuz köyünüzü düşmanlardan korumak için bazı güçleriniz ve silahlarınız olacak fakat tahmin ettiğiniz üzere her oyunda olduğu gibi bu oyunda da sizlere sunulacak oyun hilesi sayesinde oyununuz içinde çok daha güçlü çok daha stratejik hamlelerle başarıya daha çabuk ulaşabilir bu yolda da doyasıya eğlenebilirsiniz.
Kings v2.0.6 Android Para Hileli Apk İndir

Oyunun kurulumu ve oynanması için android cihazınızın 2.0 ve üzeri bir sürüm olması kafidir. Oyunun hilesinin güncelleme tarihi 26.01.2016 olduğu için internet üzerinden her hangi bir arama motorundan faydalanarak oyunu ve hilesini indirebilir ve kurulumdan hemen sonra oyununuza başlayabilirsiniz. Gelelim Kings v2.0.6 Android para hilesi nedir, kurulumu nasıl yapılır ve oyunla nasıl senkronize edilir. Oyuna ait oyun hilesinin dosya büyüklüğü 49,90 MB ve dosya türü apk'dir. Şimdi oyunun hilesinin kurulumuyla ilgili biraz bilgi verelim. Android cihazınızın ayarlar sekmesine giderek uygulamaları seçin ve orada bulunan bilinmeyen kaynaklar sekmesinin seçili olduğundan emin olun.
Kings v2.0.6 Android Para Hileli Apk İndir

Oyunun kurulumu ancak o seçenek seçiliyken yapabilirsiniz. Cihazınızda apk dosyalarının toplanmış olduğu klasörü bulun ve büyük ihtimalle rar dosyası halinde bulacağınız oyun dosyasına tıklayın. Bu dosyanın içinde iki tane apk dosyası olacaktır bunlardan biri oyunu normal modda oynayabilmeniz için diğeri ise hileli modda oynamanız için bulunmaktadır. Hileli modu seçip oyuna girdiğinizde Kings v2.0.6 Android para hilesi ile oyununuza sınırsız para hilesiyle kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.
Geri

Bilgi

Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.
{changeskin}