только у нас скачать шаблон dle скачивать рекомендуем

Syndicate Şehri Anarşi v1.0.7 Para Hileli Apk İndir

Savaş/Aksiyon/Macera   5-02-2016, 22:48   1469   0   Editor
YER ALTI DÜNYASININ EN BÜYÜK PATRONU OLMAYA HAZIR MISINIZ?
Oyun tutkunlarının uzun zamandır heyecan ile beklediği, karakter geliştirme temalı oyunu, SYNDICATE ŞEHRİ Anarşi oyunu huzurunuzda. Heyecanlı mı heyecanlı, eğlenceli mi eğlenceli, sürükleyici mi sürükleyici, muhteşem bir oyun SYNDICATE ŞEHRİ Anarşi.
Andoid tabanlı cihazlarda çalışan bu uygulama sizde büyük bir bağımlılık oluşturacak.
Syndicate Şehri Anarşi v1.0.7 Para Hileli Apk İndir

OYUNUN İÇERİĞİ
Öncelikle SYNDICATE ŞEHRİ oyununun karakter geliştirmeye dayalı bir dövüş oyunu olduğunu bilmeniz gerekir. Oyunda bir takım kuruyorsunuz ve kurduğunuz bu takımın lideri olarak şehrin karanlık tehlikeli arka sokaklarında kötü çetelere karşı savaşıyorsunuz. Ancak çete başısınız diye yan gelip yatacağınızı sanmayın. Bir patron olarak sizin de bizzat gidip düşmanlar ile savaşmanız gerekecek. Benzer pek çok oyundan farklı olarak siz de çalışıp kazanmalısınız ki şehrin en ücra köşelerine kadar nam salabilesiniz.
Syndicate Şehri Anarşi v1.0.7 Para Hileli Apk İndir

OYUNU SINIRSIZ PARA HİLESİ İLE NASIL İNDİRECEKSİNİZ?
Öncelikle oyunun kurulum dosyasını cihazınıza indirmeniz gerekiyor (android işletim sistemli tablet ya da telefonunuza). Daha sonra cihazınızın ayarlar kısmına girip uygulamalar sekmesinden bilinmeyen kaynaklar için izin verme seçeneğini seçin. Sonra telefonunuzu USB kablosu ile bilgisayarınıza bağlayın. Daha sonra indirdiğiniz kurulum dosyasını açın, muhtemelen rar dosyası olarak inmiş olacaktır. Eğer bilgisayarınızda rar opener yoksa, bu programı da indirmeniz gerekecektir. Kurulum dosyasını rar dosyasından çıkarın. Çıkardığınız klasörün içerisinde iki ayrı dosya göreceksiniz. Bunlardan biri normal modda, diğeri ise para hileli kurulum dosyası olacak. Para hileli olan kurulum dosyasını android cihazınınızın dahili hafızasına atın (bazı cihazlarda apk isimli sistem klasörüne atmanız gerekebilir). Artık bilgisayar ile telefon ya da tabletinizin bağlantısını kesebilirsiniz.
Şimdi kurulum dosyasını telefonunuzda bulun ve KUR seçeneğine tıklayarak yönergeleri takip ederek kurulumu tamamlayabilirsiniz. Artık muhteşem bir maceraya atılmaya hazırsınız. Ayrıca sınırsız para modu ile dövüşçü karakterinizi daha hızlı geliştirebilir ve düşmanlarınızın karşısında çok daha donanımlı durabilirsiniz.
Syndicate Şehri Anarşi v1.0.7 Para Hileli Apk İndir

GEREKLİ ANDROİD SİSTEM ÖZELLİKLERİ
Öncelikle bu muhteşem oyunu oynayabilmek için android işletim sistemi olan bir telefon ya da tabletinizin olması şart. Syndicate Şehri Anarşi oyununu 4.0.3 ve üzeri android işletim sistemlerinde oynayabilirsin.
İyi eğlenceler dileriz.
Geri

Bilgi

Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.
{changeskin}