только у нас скачать шаблон dle скачивать рекомендуем

Ace Akademisi v1.0.6 Para Hileli Apk

Savaş/Aksiyon/Macera   6-02-2016, 23:42   1099   0   Editor
GÖKLERİN HAKİMİ OL!
Uçmayı sever misiniz? Hani hayallerinizde pilot olup bir uçak kullanmayı istediniz mi hiç? Cevabınız evet ise Ace Akademisi v1.0.6 Para Hileli Apk tam size göre bir oyun diyebiliriz.
Ace Akademisi v1.0.6 Para Hileli Apk

OYUNUN İÇERİĞİ
Gerçekten bir uçak kullanıyormuşsunuz hissi uyandıran bir uygulama olan Ace Akademisi v1.0.6 Para Hileli Apk oyununda amacınız 1. Dünya Savaşı’nda görev alan bir savaş uçağını ustalık ile yönlendirmek. Elbette bir uçak kullanmanın göründüğünden daha zor olduğunu bu uygulamada anlayacaksınız ancak zor olduğu kadar müthiş eğlenceli olduğunu da göreceksiniz. Düşman uçakları etkisiz hale getirecek, birliğinizi onurlandıracak ve halkınızı kurtaracaksınız. Uygulamayı sınırsız para hilesi ile indirerek çok daha güçlü bir uçağa sahip olmanız mümkün...
Ace Akademisi v1.0.6 Para Hileli Apk

OYUNU SINIRSIZ PARA HİLESİ İLE NASIL İNDİRECEKSİNİZ?
Öncelikle Ace Akademisi v1.0.6 Para Hileli Apk oyununa ait kurulum dosyasını cihazınıza indirmeniz gerekiyor (android işletim sistemli tablet ya da telefonunuza). Daha sonra cihazınızın ayarlar kısmına girip uygulamalar sekmesinden bilinmeyen kaynaklar için izin verme seçeneğini seçin. Sonra telefonunuzu USB kablosu ile bilgisayarınıza bağlayın. Daha sonra indirdiğiniz kurulum dosyasını açın, muhtemelen rar dosyası olarak inmiş olacaktır. Eğer bilgisayarınızda rar opener yoksa, bu programı da indirmeniz gerekecektir. Kurulum dosyasını rar dosyasından çıkarın. Çıkardığınız klasörün içerisinde iki ayrı dosya göreceksiniz. Bunlardan biri normal mod dosyası, diğeri ise para hileli kurulum dosyası olacak. Para hileli olan kurulum dosyasını android cihazınınızın dahili hafızasına atın (bazı cihazlarda apk isimli sistem klasörüne atmanız gerekebilir). Artık bilgisayar ile telefon ya da tabletinizin bağlantısını kesebilirsiniz.
Şimdi kurulum dosyasını telefonunuzda bulun ve KUR seçeneğine tıklayıp yönergeleri takip ederek kurulumu tamamlayabilirsiniz. Artık göklerin hakimi olmaya hazırsınız...
Ace Akademisi v1.0.6 Para Hileli Apk

GEREKLİ ANDROİD SİSTEM ÖZELLİKLERİ
Öncelikle bu muhteşem oyunu oynayabilmek için android işletim sistemi olan bir telefon ya da tabletinizin olması şart. Sözleşme Ace Akademisi v1.0.6 Para Hileli Apk oyununu 4.0.3 ve üzeri android işletim sistemlerinde rahatlıkla oynayabilirsin.
İyi eğlenceler dileriz.
Geri

Bilgi

Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.
{changeskin}