только у нас скачать шаблон dle скачивать рекомендуем

Rebuid: Çeteler v1.5.3 Para Hileli Apk İndir

Savaş/Aksiyon/Macera   7-02-2016, 15:14   1074   0   Editor
SIKI DURUN ZOMBİLER!
Bugüne kadar zombilerilere vurdunuz, çarptınız, onları hep parçalayıp durdunuz. Ancak zombiler ile savaşırken onlara karşı strateji geliştirmeniz gerektiği aklınıza geldi mi hiç? Bu kez daha akıllı zombiler ile yüz yüze geleceğiz ve Rebuid: Çeteler v1.5.3 Para Hileli Apk uygulamasında bol bol strateji geliştirmemiz gerekecek.
Rebuid: Çeteler v1.5.3 Para Hileli Apk İndir

OYUNUN İÇERİĞİ
Rebuid: Çeteler v1.5.3 Para Hileli Apk uygulamasında amacımız bulunduğumuz haritada bol bol zombi öldürerek ilerlerken strateji de geliştirmek. Bölgemizi bu korkunç yaratıklardan temizleyebilmek ve zombilerin kökünü kurutmak için uygulamayı sizlere sınırsız para hileli olarak sunuyoruz. Böylece ihtiyacınız olan her tür yiyecek ve cephaneye sınırsızca sahip olabilirsiniz...
Rebuid: Çeteler v1.5.3 Para Hileli Apk İndir

OYUNU SINIRSIZ PARA HİLESİ İLE NASIL İNDİRECEKSİNİZ?
Öncelikle Rebuid: Çeteler v1.5.3 Para Hileli Apk oyununa ait kurulum dosyasını cihazınıza indirmeniz gerekiyor (android işletim sistemli tablet ya da telefonunuza). Daha sonra cihazınızın ayarlar kısmına girip uygulamalar sekmesinden bilinmeyen kaynaklar için izin verme seçeneğini seçin. Sonra telefonunuzu USB kablosu ile bilgisayarınıza bağlayın. Daha sonra indirdiğiniz kurulum dosyasını açın, muhtemelen rar dosyası olarak inmiş olacaktır. Eğer bilgisayarınızda rar opener yoksa, bu programı da indirmeniz gerekecektir. Kurulum dosyasını rar dosyasından çıkarın. Çıkardığınız klasörün içerisinde iki ayrı dosya göreceksiniz. Bunlardan biri normal mod dosyası, diğeri ise para hileli kurulum dosyası olacak. Para hileli olan kurulum dosyasını android cihazınınızın dahili hafızasına atın (bazı cihazlarda apk isimli sistem klasörüne atmanız gerekebilir). Artık bilgisayar ile telefon ya da tabletinizin bağlantısını kesebilirsiniz.
Şimdi kurulum dosyasını telefonunuzda bulun ve KUR seçeneğine tıklayıp yönergeleri takip ederek kurulumu tamamlayabilirsiniz.Zombi öldürmek hiç bu kadar zevkli olmamıştı..
Rebuid: Çeteler v1.5.3 Para Hileli Apk İndir

GEREKLİ ANDROİD SİSTEM ÖZELLİKLERİ
Öncelikle bu muhteşem oyunu oynayabilmek için android işletim sistemi olan bir telefon ya da tabletinizin olması şart. Rebuid: Çeteler v1.5.3 Para Hileli Apk oyununu 4.0.3 ve üzeri android işletim sistemlerinde rahatlıkla oynayabilirsin.
İyi eğlenceler dileriz.
Geri

Bilgi

Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.
{changeskin}