только у нас скачать шаблон dle скачивать рекомендуем

Gölge Fight v2 1.9.16 Para Hileli Apk İndir

Savaş/Aksiyon/Macera   7-02-2016, 16:33   1850   0   Editor
GÖLGELERİN GÜCÜ ADINA!
Bazen karanlıklardan gelen gizli güçler insanlığı tehdit edebilir. Onlar mistik varlıklardır ve onlar ile baş edebilmenin tek yolu gizli güçlerimizi kullanmaktır. Siz de gizli güçlerinizi kullanabilir ve bir gölge savaşçısı olabilirsiniz. Nasıl mı? Gölge Fight v2 1.9.16 Para Hileli Apk uygulamasını android cihazınıza indirerek!
Gölge Fight v2 1.9.16 Para Hileli Apk İndir

OYUNUN İÇERİĞİ
Gölge Fight v2 1.9.16 Para Hileli Apk oyunu RPG ve dövüş karışımı harika bir oyundur. Dünya da 5 milyondan fazla kullanıcı tarafından indirilmiş başarılı bir oyundur. Öncelikle savaşçınızın özelliklerini iyice öğrenmelisiniz ki güçlü düşmanlar ile savaşabilesiniz. Ayrıca sınırsız para hilesi ile savaşçınızı daha kolay yükseltebilir, iblis patronları alaşağı edebilir ve Gölgeler kapısını sonsuza kadar kapatıp mühürleyerek insanlığı kurtarabilirsiniz. Oyunda sınırsız sayıda silah ve zırh bulmanız mümkün.
Gölge Fight v2 1.9.16 Para Hileli Apk İndir

OYUNU SINIRSIZ PARA HİLESİ İLE NASIL İNDİRECEKSİNİZ?
Öncelikle Gölge Fight v2 1.9.16 Para Hileli Apk oyununa ait kurulum dosyasını cihazınıza indirmeniz gerekiyor (android işletim sistemli tablet ya da telefonunuza). Daha sonra cihazınızın ayarlar kısmına girip uygulamalar sekmesinden bilinmeyen kaynaklar için izin verme seçeneğini seçin. Sonra telefonunuzu USB kablosu ile bilgisayarınıza bağlayın. Daha sonra indirdiğiniz kurulum dosyasını açın, muhtemelen rar dosyası olarak inmiş olacaktır. Eğer bilgisayarınızda rar opener yoksa, bu programı da indirmeniz gerekecektir. Kurulum dosyasını rar dosyasından çıkarın. Çıkardığınız klasörün içerisinde iki ayrı dosya göreceksiniz. Bunlardan biri normal mod dosyası, diğeri ise para hileli kurulum dosyası olacak. Para hileli olan kurulum dosyasını android cihazınınızın dahili hafızasına atın (bazı cihazlarda apk isimli sistem klasörüne atmanız gerekebilir). Artık bilgisayar ile telefon ya da tabletinizin bağlantısını kesebilirsiniz.
Şimdi kurulum dosyasını telefonunuzda bulun ve KUR seçeneğine tıklayıp yönergeleri takip ederek kurulumu tamamlayabilirsiniz. Şimdi Gölgelerin iblis komutanlarını yenmeye hazırsınız...
Gölge Fight v2 1.9.16 Para Hileli Apk İndir

GEREKLİ ANDROİD SİSTEM ÖZELLİKLERİ
Öncelikle bu muhteşem oyunu oynayabilmek için android işletim sistemi olan bir telefon ya da tabletinizin olması şart. Gölge Fight v2 1.9.16 Para Hileli Apk oyununu 4.0.3 ve üzeri android işletim sistemlerinde rahatlıkla oynayabilirsin.
İyi eğlenceler dileriz.

Gölge Fight v2 1.9.16 Para Hileli Apk İndir
Shadow Fight 2 v1.9.16 Para Hileli Apk İndir (turbobit)

Shadow Fight 2 v1.9.16 Hileli Apk İndir
Geri

Bilgi

Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.
{changeskin}