только у нас скачать шаблон dle скачивать рекомендуем

Ölü Birliği v1.9.3.6615 Para Hileli Apk İndir

Savaş/Aksiyon/Macera   8-02-2016, 18:28   1835   0   Editor
KAÇIŞ YOK, ZOMBİLERİ TEMİZLE!
Bugüne kadar pekçok zombi oyunu gördünüz ama hiçbiri Ölü Birliği v1.9.3.6615 Para Hileli Apk uygulaması kadar ürkütücü ve heyecan dolu olmadı. Bol bol zombi temizlemeye hazır olun!
Ölü Birliği v1.9.3.6615 Para Hileli Apk İndir

OYUNUN İÇERİĞİ
Gerçeğe yakın mekan efektleri ve çeşitli zombi insan tasarımı ile sizlere inanılmaz bir macera vadediyor Ölü Birliği v1.9.3.6615 Para Hileli Apk. Şehrin her yerini zombiler sarmış, sizin göreviniz ise olabildiğince çok zombiyi öldürerek hayatta kalan insanları kurtarmak. Ee tabi, oyun ilerledikçe zombiler de güçleniyor, sizin de güçlenmeniz gerekince ne yapıyoruz? Sınırsız para hilesi ile yüklediğimiz uygulamızda özgürce silahlarımızı yükselterek daha güçlü savaşıyoruz. Bu oyunu asla elinizden bırakamayacaksınız..
Ölü Birliği v1.9.3.6615 Para Hileli Apk İndir

OYUNU SINIRSIZ PARA HİLESİ İLE NASIL İNDİRECEKSİNİZ?
Öncelikle Ölü Birliği v1.9.3.6615 Para Hileli Apk
oyununa ait kurulum dosyasını cihazınıza indirmeniz gerekiyor (android işletim sistemli tablet ya da telefonunuza). Daha sonra cihazınızın ayarlar kısmına girip uygulamalar sekmesinden bilinmeyen kaynaklar için izin verme seçeneğini seçin. Sonra telefonunuzu USB kablosu ile bilgisayarınıza bağlayın. Daha sonra indirdiğiniz kurulum dosyasını açın, muhtemelen rar dosyası olarak inmiş olacaktır. Eğer bilgisayarınızda rar opener yoksa, bu programı da indirmeniz gerekecektir. Kurulum dosyasını rar dosyasından çıkarın. Çıkardığınız klasörün içerisinde iki ayrı dosya göreceksiniz. Bunlardan biri normal mod dosyası, diğeri ise para hileli kurulum dosyası olacak. Para hileli olan kurulum dosyasını android cihazınınızın dahili hafızasına atın (bazı cihazlarda apk isimli sistem klasörüne atmanız gerekebilir). Artık bilgisayar ile telefon ya da tabletinizin bağlantısını kesebilirsiniz.
Şimdi kurulum dosyasını telefonunuzda bulun ve KUR seçeneğine tıklayıp yönergeleri takip ederek kurulumu tamamlayabilirsiniz. Sınırsız bir heyecan yaşamaya hazır olun ancak cephanenizi idareli kullanmaya dikkat edin!
Ölü Birliği v1.9.3.6615 Para Hileli Apk İndir

GEREKLİ ANDROİD SİSTEM ÖZELLİKLERİ
Öncelikle bu muhteşem oyunu oynayabilmek için android işletim sistemi olan bir telefon ya da tabletinizin olması şart. Sözleşme Ölü Birliği v1.9.3.6615 Para Hileli Apk oyununu 4.0.3 ve üzeri android işletim sistemlerinde rahatlıkla oynayabilirsin.
İyi eğlenceler dileriz.
Geri

Bilgi

Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.
{changeskin}