только у нас скачать шаблон dle скачивать рекомендуем

Action of Mayday: Last Defense v1.0.1 Para Hileli Apk İndir

Savaş/Aksiyon/Macera   10-02-2016, 18:36   1756   0   Editor
Son Kale Düşmeden Macera Bitmeyecek
Zombi kıyameti asla eskimeyecek kabuslarımızdan biri. Çekilen dizilerden, filmlerden sonra şimdi de sıra android oyunlarında. Zombi kıyameti için hazır mısınız? O güne kadar hazırlığınızı yapmak için bu oyunu mutlaka indirmelisiniz! Her yerdeler ve insanlığın sonunu hazırlıyorlar. Harekete geçme zamanınız geldi!
Action of Mayday: Last Defense v1.0.1 Para Hileli Apk İndir

Oyun İçeriği:
Savunma-defans ağırlıklı oyun türlerinden birisi olan bu oyunda, zombi istilasına karşı son kaleyi savunuyorsunuz. Oyunda pek çok değişik karakter ve silah mevcut, tabii ki hepsi parayla. Keserek mi yolunuzu açacaksınız yoksa bombayla hepsini havaya mı uçuracaksınız? Tercih sizin. Stratejik düzenlemelerle vakit kaybetmeyin, silahınızı seçin ve saldırı becerilerinize yüklenin. Action of Mayday: Last Defense v1.0.1 para hileli apk indir seçeneğine tıklayın ve zombi macerasındaki yerinizi alın. Savunma hattının son umudu sizsiniz!
Action of Mayday: Last Defense v1.0.1 Para Hileli Apk İndir

Değişik Silahlar için Bol Para Lazım:
Action of Mayday: Last Defense v1.0.1 para hileli apk indir seçeneğine tıklayın ve kurulum dosyasını android cihazınıza indirin. arak kurulum dosyasını indirin. Cihazın ayarlar-uygulamalar kısmından “Bilinmeyen kaynaklar için izin ver.” seçeneğini seçin. Kurulum dosyasını açarak android cihazın dahili hafızasına yükleyin (Bazı cihazlarda apk isimli sistem klasörüne koymak gerekebilir, önce dahili hafızayı denemeniz önerilir.). Açtığınızda karşınıza çıkacak talimatları izleyerek dosyayı kurun. Kurulum bittikten sonra bol para ile birbirinden öldürücü silahlara kavuşmanız an meselesi. İstediğinizi seçip kanlı savaşa kendinizi bırakın!
Action of Mayday: Last Defense v1.0.1 Para Hileli Apk İndir

Sistem Gereklilikleri:
Oyunu oynayabilmek ve Action of Mayday: Last Defense v1.0.1 para hileli apk indir seçeneğine tıkladığınızda yüklenecek para dolu eklentiyi açabilmek için tek ihtiyacınız olan android işletim sistemine sahip bir tablet veya telefon. Bir de 35,57 MB’lık hafızanızın olması gerekiyor. Bunun dışında ek bir gereklilik yoktur, hemen oynamaya başlayın!
Geri

Bilgi

Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.
{changeskin}