Merhaba Hileliapkoyunindir.com Sitesindesiniz

Android marketin en popüler oyunlarının hilelerini ve ücretli uygulamalarını ücretsiz olarak indirebileceğiniz apk download sitesine Hoşgeldiniz

Tap Titans 2 Hileli Apk İndir

Tap Titans 2 Hileli Apk İndir

+1
Hile:
MOD APK
  • Açıklama
  • Kurulum
Tap Titans 2 oyununda amaç karşınıza çıkan kahramanları öldürmektir. Öldürdüğünüz kahramanların üzerinden düşen altınlar sayesinde hem kendi kahramanınızı yükseltebilirsiniz hem de kendinize yardımcı kahramanların eşlik etmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca altınları çok fazla elde ederseniz yeni ve güçlü kahramanlar açma ihtimaliniz mevcuttur.
Boss adı verilen canavarlar oyunda oldukça güçlü yaratıklar olarak biliniyor. Bu yüzden size yardımcı olacak kahramanlar ve sizin kahramanınızın güçlü olmasında yarar vardır. Oyunda ilerlemek oldukça zor gözüküyor ancak kendinizi geliştirme fırsatını yakalarsanız sadece kahramanlar bile canavarları yenme ihtimaline sahip olur. Kahramanların kategorilere göre levelleri yer alıyor ve yüksek levelli olan kahraman her zaman daha güçlü ve avantajlı konumda yer alıyor.
Oyunda elmas toplamakta oldukça fazla önem arz ediyor. Çünkü elmaslar çok önemli özellikleri açmak için gereklidir. Örneğin vuruş hasarını artırmak için gerekli olan özelliği elmas sayesinde sahip olma şansınız bulunuyor. Eğer vuruş hasarı artarsa hem oyunda hızlı ilerlemek mümkün olur hem de canavarı kesmek daha kolay hale gelir.
Canavar ve Boss olarak adlandırılan yaratıklar sizin en büyük düşmanlarınız. Oyunda her bölüm 10 canavardan oluşuyor ve 10. Sıradaki canavar Boss olarak biliniyor ayrıca oldukça güçlü özelliklere sahiptir. Şunu da unutmamak gerekir ki bu canavarları 30 saniye içerisinde kesme imkânınız yoksa bölümü geçme şansınızda yer almıyor. Her 5 bölümde de güçlü sayılabilecek bir yaratık daha karşınıza çıkıyor.
Oyunda zorlanmamak için sunduğumuz Tap Titans hilesi sayesinde daha hızlı ilerleme kaydedebilirsiniz. Bu hile içinde sınırsız elmas ve altın para mevcuttur. Bu elmas ve altın paralar ile kahramanlar satın alabilir aynı zamanda kendi kahramanınızın gücüne güç katabilirsiniz.
EOS TAM Game TR
Etiketler:
1. Dosyayı indirin rar dan çıkarın.
2. Apk yi kurun.
3. "com.gamehivecorp.taptitans2" adlı klasörü Android/obb konumuna taşıyın.
4. Oyunu çalıştırın.
Yorumlar:
Yorum Ekle
Bilgi
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.

Popüler Konular

Kayıt Ol