только у нас скачать шаблон dle скачивать рекомендуем

Zombie Squad Oyunu Hile Yöntemleri

Savaş/Aksiyon/Macera   16-12-2015, 10:11   1014   0   Editor
[center] Oyun severlerin oldukça dikkatini çekecek ve tutkunları olacak bir oyun ile karşınızdayız. Öncelikle Zombie squad oyununu kısaca tanıyalım. Oyunun amacı zombileri öldürerek, çok ilerilere kadar erişebilmektir. Bu oyuna başlarken önce bir karakter seçmeniz gerekiyor. Bu oyunda kullanabileceğiniz farklı silah ve çeşitli sayıda araçlar bulunmakta. Bu silah ve araçlar zombilerin arasından geçerken bize oldukça yardımcı olarak, daha ileriye ulaşmamızı sağlıyor. Oyunun asıl amacı hızlı ve dikkatli gözlere sahip olarak ve süratli koşma ile çok ileriye ulaşmak. Ayrıca koşarken hem zombilere karşı önlem almalı hem de altınları hızla toplamalıyız. Oyunda yapılan ufak bir hata sonucu, oyun biter. Bundan kaynaklı oldukça dikkat etmemiz gereklidir. Ayrıca bu oyunda 3 boyutlu bir ekran vardır. Fareyi ya da dokunmatik ekranınız yardımı ile bu üç boyutlu ekran arasında istediğiniz şekilde geçişler yapabilirsiniz.


Zombie Squad Oyunu Hile Yöntemleri


Oyunun hileleri
Zombie squad oyununda Sınırsız para hilesi ile sonsuz paralara kavuşarak oyunda çok ilerilere ulaşmanız mümkün. Sınırsız para hilesi olan APK’yi indirdiğiniz takdirde paranız hiç bitmeyecek ve oyun daha da can alıcı bir durum kazanacaktır. Bunu indirmeden önce, oyun bilgisayarınızda yüklü ise kaldırın ve sonrasında bu sürümü indirin. Aksi halde eski sürüm yüklü olduğu takdirde, yeni sürümü yükleseniz bile çalışmayacaktır. Bu yüzden sınırsız para hilesini indirmeden önce, bilgisayarınızda bu oyun var ise, öncelikle onu kaldırın. Sonrasında bu hileli sürümü yükleyerek, hiç bitmeyecek paralara kavuşun.

Zombie Squad Oyunu Hile Yöntemleri


Oyunun kullanıldığı işletim sistemleri
Zombie squad oyunu Android işletim sistemini destekleyen tüm sistemlerde yüklenip, rahatlıkla kullanılmaya başlanabilir. Dilerseniz Android destekleyen telefonlarınıza, dilerseniz de bilgisayarlarınıza yükleyip, rahatlıkla oyunun keyfini ve heyecanını doyasıya yaşayın.
[/center]


Zombie Squad Oyunu Hile Yöntemleri
Zombie Squad v1.0.9 Para Hileli Apk İndir(Turbobit)
Zombie Squad Oyunu Hile Yöntemleri
Zombie Squad v1.0.9 Para Hileli Apk İndir[/center]
Geri

Bilgi

Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.
{changeskin}