только у нас скачать шаблон dle скачивать рекомендуем

Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm v2.0 Oyun İnceleme ve Oyun Hileleri

Savaş/Aksiyon/Macera   18-12-2015, 14:52   1233   0   Editor
Japonların ya da Japon oyun yapımcılarının hele de dövüş oyunu yapanlarının garip huyları var veya bize öyle adamlar için bu gayet normal. Bir oyun çıkarttıktan sonra, ikinci oyunda oyun da neredeyse hiç değişiklik yok. Sürekli kendini tekrar eden bir döngü içerisinde. Ufak tefek değişikliklerle sanki yeni bir oyun yapmış gibi hissediyorlar. Bunun en önemli örneği de; Naruto Ultimate Ninja serisi.

23 Ekim 2003’ten bu yana, 12 senede tamı tamına 16 oyun çıkarttılar. Bu 16 oyun 3 farklı seri içerisinde yer alıyor. Ultimate Ninja ile başlayan seri, 5 oyun sonra Ultimate Ninja Heroes il devam etti. 4 oyun süren Heroes serisinden sonrada Ultimate Ninja Storm serisine başladılar ve 7 oyun çıkarttılar ve çıkartmaya da devam edecekler gibi gözüküyor.

Hikâye tarzında bir dövüş oyunu Naruto Ultimate Ninja. Fakat karakterlerimiz genel olarak aynı özelliklere sahip ve bu durum bir zaman sonra sıkmaya başlıyor. Tabi bu durumdan hoşlanan insanlarda olabilir.


Naruto Ultimate Ninja Hileleri
- Bonus karakterler
- Hile modu
- Alternatif kostümler
- Trainer
Bonus karakterler: Bonus karakterler hilesi ile oyunda elde etmeniz gereken puanlar sayesinde açılan bonus karakterleri bu hile sayesinde direk açabiliyorsunuz.

Hile modu: Hile modu, oyunu oynarken yani dövüşürken normal tuşlarla yapılamayan ama çeşitli tuş kombinasyonlarıyla aktif edilen hareketleri yapıp, rakibinizi alt edebilirsiniz.

Alternatif kostümler: Bu hile ile de, oyuna görsel anlamda zenginlik katabilirsiniz. Normal olarak gözükmeyen karakterlerin kostümlerini açarak, karakterinizi görsel açıdan daha da zenginleştirebilirsiniz.

Trainer: Trainer bir program aslında. Bu program sayesinde bütün hileleri çok daha rahat bir biçimde yapabilirsiniz.
Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm v2.0 Oyun İnceleme ve Oyun Hileleri


Naruto Ultimate Ninja Hangi İşletim Platformlarda Çalışıyor?

Naruto Ultimate Ninja oyunu çıktığı ilk günden bu yana özellikle playstation ve bilgisayar üzerinden oynanan bir oyun. Yukarıda bahsettiğim hilelerin hepsi de genellikle bilgisayar ve playstation üzerinden yapılabiliyor. Ama teknoloji ilerledikçe akıllı telefon işletim sistemleri Android ve Ios’a da geldi.

Naruto Ultimate Ninja oyunu dövüş severler ve monotonluktan sıkılmayacaklar için ideal bir oyun.


Geri

Bilgi

Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.
{changeskin}