только у нас скачать шаблон dle скачивать рекомендуем

Stilland War Oyun İnceleme ve Oyun Hileleri

Savaş/Aksiyon/Macera   19-12-2015, 09:53   1125   0   Editor
Online olarak oynayacağınız ve RPG türünde olan bir oyun Stilland War. Oyuna başlarken yaratacağınız bir Elf karakteri var. Bu yarattığınız karakter ile birlikte bir ejderha da sizlere oyunda eşlik ediyor. Oyunda ilerledikçe, bölümleri geçtikçe, karakterinizin, ejderhanızın özellikleri gelişiyor ve birlikte güçlü bir yapıya bürünüyorsunuz.
Stilland War Oyun İnceleme ve Oyun Hileleri

Yarattığınız Elf karakteri ve ejderhanız ile birlikte sürekli düşmanlarınızla mücadele veriyorsunuz. Bütün düşmanlarınızı öldürmeye çalışarak ve şehriniz Stilland’ı kurtarma savaşı vereceksiniz.
Oyunu oynarken yaşayacağınız çarpıcı mücadeleler ile sanki bir savaş filmi izliyor havasına gireceksiniz.
Destansı hikâyesi ile uzun rüyalarından uyanan ejderhaların ve karanlık tarafa düşen ruhların arasında bir savaş yaklaşıyor. Peki, sen ne yapacaksın?


Stilland War Oyun Hileleri
- Sonsuz altın
- Ejderhalar için sonsuz altın
- Sınırsız sağlık
- Yetenek hilesi
Stilland War Oyun İnceleme ve Oyun Hileleri

Sonsuz altın: Yapacağınız bu sonsuz altın hilesi ile karakterinizi baştan yaratarak düşmanlarınızı alt etmenizi sağlayacak özellikleri rahatlıkla alabileceksiniz.
Ejderhalar için sonsuz altın: Ejderhalar için sonsuz altın hilesi ile ejderhalarınızın güçlerini ve özelliklerini çok daha artırarak düşmanlarınıza karşı yenilmez hale geleceksiniz.
Sınırsız sağlık: Sınırsız sağlık hilesiyle, oyunda ölüm nedir unutacaksınız. Düşmanlarınız size istedikleri kadar saldırsınlar. Asla ama asla sizi alt edemeyecekler.
Yetenek hilesi: Yapacağınız yetenek kilidi açma hilesi ile oyunun ilerleyen bölümlerinde açılan yetenekleri, oyunun başında açarak, Elf karakterinizi alt etmek oldukça zorlaşacak ve şehriniz Stilland’ı kurtaracaksınız.
Stilland War Oyun İnceleme ve Oyun Hileleri


Stilland War Oyunun Oynandığı Platformlar
Stilland War oyunu sadece akıllı telefon işletim sistemi olan Android üzerinden oynanan online RPG oyunudur. Ios kullanıcıları oyunu maalesef akıllı telefonlarında oynayamıyorlar. Stilland War’ı oynamak için Android işletim sistemli bir akıllı telefonunuzun olması gerekiyor.

En iyi online mobil RPG oyunu olan Stilland War, oyununu oynayın ve efsane olun.Geri

Bilgi

Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.
{changeskin}