только у нас скачать шаблон dle скачивать рекомендуем

The Secret Society Oyun İnceleme ve Oyun Hileleri

Savaş/Aksiyon/Macera   19-12-2015, 14:12   956   0   Editor
İçerisinde 1700 adet görev, birbirinden ilginç karakterler, 25 inanılmayacak mekan, 260 adet bulmaca, mini oyunlar ve daha birçok ek görevin bulunduğu çok eğlenceli bir bulmaca oyun; The Secret Society.
Size verilen görevleri tamamlayarak ve çözdüğünüz bulmacalarla elde edeceğiniz ipuçlarının sayesinde gizemli bir evin sırrını çözeceksiniz. Oyundaki asıl tek amacınız, gizli güçlerin tehditlerini fantastik bir dünyada bulmacaları ve görevleri yaparak, bu tehditleri engellemek. Ayrıca oyunu sadece tek başınıza değil, arkadaşlarınızla birlikte de oynayabilirsiniz.
Oyunumuz gizli sosyete hayatını konu ediniyor ve boş zamanlarınızda vakit geçirmek için birebir.
The Secret Society Oyun İnceleme ve Oyun Hileleri


The Secret Society Oyun Hileleri
- Sınırsız altın hilesi: Yapacağınız bu sınırsız altın hilesiyle, oyun içinde birçok şeyi de, normalde altınınız olmadığı takdirde açamadığınız şeyleri, bu hile sayesinde çok kolay bir şekilde açabilirsiniz.
- Sınırsız kristal hilesi: Sınırsız kristal hilesi sayesinde, oyunun ilerleyen bölümlerinde açılan, 25 inanılmayacak mekân ve birçok ek görevi açma şansını bulacaksınız.
- Para hilesi: Her oyunun olmazsa olmazı, para hilesi. Oyun içerisinde yapabileceğiniz çoğu şeyi yapamamanızın en büyük sebebi tabi ki de para. Ama bu hileyle onu çok rahat bir biçimde çözünüyorsunuz ve oyunda açılmadık yer kalmıyor.

The Secret Society Oyun İnceleme ve Oyun Hileleri

The Secret Society Hangi Platformalarda Çalışmaktadır?
The Socret Society oyunu mobil üzerinden oynanan çok geniş kapsamlı ve eğlenceli bir bulmaca oyunu. Mobilden çalıştığı için, akıllı telefon işletim sistemlerinin hangilerinde çalıştığına bakalım. Android, Ios ve Windows Phone’da çalışmaktadır. İşletim sistemlerinin uygulama merkezlerine giderek bu oyunu indirebilirsiniz.

Şu ana kadar yaklaşık 5 milyon kişi tarafından indirilen The Secret Society, bulmaca meraklılarına ve oyunu merak eden herkesi uygulama merkezlerine bekliyor.


Oyun Kurulumu

1. Dosyayı indirin rar dan çıkarın.
2. Apk yi kurun.
3. "main.127.com.g5e.secretsociety.obb" adlı klasörü Android/obb konumuna taşıyın.
4. Oyunu çalıştırın.

The Secret Society Oyun İnceleme ve Oyun Hileleri
The Secret Society Hileli APK+FATA indir(Turbobit)
The Secret Society Oyun İnceleme ve Oyun Hileleri
The Secret Society Hileli APK+Data indir

Geri

Bilgi

Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.
{changeskin}