только у нас скачать шаблон dle скачивать рекомендуем

WWE Immortals Oyun İnceleme ve Oyun Hileleri

Savaş/Aksiyon/Macera   22-12-2015, 12:29   1235   0   Editor
Dövüş oyunlarının babası Mortal Kombat’ın yapımcısı ve dövüş oyunlarının üstadı Netherralem Studios, güzel bir dövüş oyunu sunuyorlar bizlere. WWE Immortals v1.9.1 ile. Oyundaki dövüşçü karakterleri seçerken, dövüşçülerin hepsinin süperstar güreşçilerden oluştuğu göze çarpıyor. Oldukça uzun bir hikâye modundan oluşan oyun, bu hikâye modunda oynayan herkesin sabrını sınayacak cinsten. Ancak sabırlıysanız, sabretmenize çok değecek.
Karakterlerimize biraz daha göz atalım. 14 farklı dövüşçünün toplamda 25 adet farklı karakteri mevcut. Örneğin; Roman Reigns, Triple H ve Trish Straus gibi.
WWE Immortals Oyun İnceleme ve Oyun Hileleri

Dövüşçülerin enerji baremi 10 kademeden oluşuyor. Dövüşlerin zorluğuna göre enerjileri hemen veya yavaş yavaş harcanıyor. Karakterin enerjisi bittiğinde ya bekleyeceksiniz ya da enerji satın alacaksınız.
Amerikan güreşi oyunu olan WWE Immortals, grafikleri, ses efektleri ve oyun mantığı ile gerçekten çok harika bir yapım olmuş. Oyunda karakterler geliştiklerinden dolayı bir level sistemi mevcut. Yaptığınız maçlardaki başarı oranına göre level dereceniz zamanla artacaktır. Leveliniz arttıkça da geliştirmekte olduğunuz karakterlerde daha da güçlenecek ve maçları kazanma ihtimaliniz daha da artacaktır.


WWE Immortals Oyun Hileleri
- Para hilesi: Karakterimizi her yönden geliştirmemiz lazım. Bunun içinde dövüşçümüze çeşitli ekipmanlar almamız gerekiyor. Oyunda başlarken para sıkıntısı çekmemek ve levelleri daha hızlı atlamak için sınırsız olan bu para hilesi işinize çok yarayacak.
- Enerji hilesi: Karakterlerimiz maç yaptıkça yorulacak ve gücü bittiğinde beklemesi gerekiyor. Ama sınırsız olan bu enerji hilesiyle karakteriniz hiçbir zaman yorulmayacak ve rakiplerinizi birer birer alt edeceksiniz.


WWE Immortals Oyunu Hangi Platformlarda Çalışıyor?
Bir Amerikan Güreşi oyunu olan WWE Immortals v1.9.1, bilgisayar işletim sistemi Windows, akıllı telefon işletim sistemleri Android ve Ios’ta çalışmakta.

WWE Immortals v1.9.1, Amerikan güreşi tutkunları ve dövüş oyunları severler için her yönden iyi bir oyun.
Geri

Bilgi

Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.
{changeskin}