только у нас скачать шаблон dle скачивать рекомендуем

SAS: Zombie Assault 4 Oyun İnceleme ve Oyun Hileleri

Savaş/Aksiyon/Macera   22-12-2015, 12:35   972   2   Editor
Gelişen teknoloji ve dijital çağ dönemini yaşamamızdan dolayı oyun sektörü de aldı başını gitti. Öyle ki aklınıza gelebilecek her türlü konuda artık oyunlar üretilebiliyor. Bu konulardan biri de zombiler. SAS: Zombie Assault 4 oyunu zombiler üzerine olan, her dakikası heyecan ve aksiyon dolu bir oyun. Uzak bir gezegende geçen oyunumuzda, çıkan zombi salgınını durdurmaya çalışan kahraman karakterlerimiz var. Bizde bu kahramanlardan istediğimiz birini yönetebiliyoruz. Seçtiğimiz kahraman karakterinde yetenek ağacını da istediğimiz şekilde değiştirme imkânını bizlere veriyor oyun.
Zombileri durdurmak için çok sayıda silahın sunulduğu oyunda ve kullandığınız silahları geliştirme imkânınız da oyunun sunduğu bir başka imkân. Oyunu oynadıkça keşfedeceğiniz zırhlar ile de zombilerden kurtulma imkânlarınız daha da artıyor.

SAS: Zombie Assault 4 Oyun İnceleme ve Oyun Hileleri

SAS: Zombie Assault 4 Oyun Hileleri
- Para hilesi: Her oyun gibi SAS: Zombie Assault 4 oyununda da en önemli şeylerden biri para. Paranız az veya olamadığı zaman karakterinizi iyi geliştiremiyorsunuz. SAS: Zombie Assault 4 oyunu da bölümler geçtikçe daha da zorlaşan ve paranız olmadığında işin içinden çıkamayacağınız bir oyun. Oyuna para hilesiyle başlamak bir bakıma avantaj. Para hilesi de ilerleyen bölümlerde zombilere çok daha kolay karşı koymanızı sağlayacak.
- Sonsuz enerji: Oyununuza yapacağınız sonsuz enerji hilesiyle, zombilere karşı adeta ölmeyeceksiniz. Sahip olduğunuz sonsuz enerjiyle zombilere karşı daha kolay bir mücadele vereceksiniz ve gittikçe zorlaşan oyunu biraz daha kolay bir hale getirmiş olacaksınız.
SAS: Zombie Assault 4 Oyun İnceleme ve Oyun Hileleri


SAS: Zombie Assault 4 Hangi Platformlarda Çalışır?
Akıllı telefon işletim sistemleri Android ve Ios’un ikisinde de çalışmaktadır. Ayrıca bilgisayarda internet üzerinden de oyunu oynayabilirsiniz.

SAS: Zombie Assault 4, yüksek aksiyon ve heyecan severler için iyi bir tercih olacaktır.


Geri
Аватар
  • Yazar: Samet
  • Statü: Ziyaretçi
1
Kardeşim oyun inmiyor karşıma server hatası diye birşey çıkıyor sana zahmet bi bakar mısın ?
Аватар
  • Yazar: HsYn
  • Statü: Yönetici
2
Alıntı: Samet
Kardeşim oyun inmiyor karşıma server hatası diye birşey çıkıyor sana zahmet bi bakar mısın ?

Indirme linki duzenlendi hocam

Bilgi

Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.
{changeskin}