только у нас скачать шаблон dle скачивать рекомендуем

City Island Tycoon 4 Sim Para Hileli Apk İndir

Şehir/İnşaat   4-02-2016, 17:44   1119   2   Editor
KENDİ ŞEHRİNİ KENDİN YÖNET
Eğer simülasyon oyunlarını seviyorsanız ve gerçek hayatın bire bir yansıması olan tür oyunlara tutkunsanız City Island Tycoon 4 Sim sizde büyük bir bağımlılık yapacak. Uzun zamandan beri beklenen City Island Tycoon serisinin dördüncü oyunu sizler ile...
City Island Tycoon 4 Sim Para Hileli Apk İndir

OYUNUN İÇERİĞİ
City Island Tycoon 4 Sim oyununda cennet gibi bir adada kendi şehrinizi kurup, kendi halkınızı yönetirken başka adaları da keşfediyorsunuz. Keşfettiğiniz adaları da yönetiminize kattıkça şehriniz hızla büyüyor. Ayrıca halkınızı mutlu etmek, ihtiyaçlarını karşılamak ve ekonomiyi geliştirmek en önemli göreviniz! Gece demen gündüz demeden hangi mevsim olursa olsun, karda yağmurda, soğukta kavurucu yaz sıcaklarında hem şehrinizi büyütüp geliştirmek hem de şehrinizin sakinlerini memnun etmek hiç de kolay bir iş değil belirtelim. Ancak stratejik simülasyon oyunları içinde en zevk verici oyunlardan biri ile tanışmaya hazır olun!
City Island Tycoon 4 Sim Para Hileli Apk İndir

OYUNU SINIRSIZ PARA HİLESİ İLE NASIL İNDİRECEKSİNİZ?
Öncelikle oyunun kurulum dosyasını cihazınıza indirmeniz gerekiyor (android işletim sistemli tablet ya da telefonunuza). Daha sonra cihazınızın ayarlar kısmına girip uygulamalar sekmesinden bilinmeyen kaynaklar için izin verme seçeneğini seçin. Sonra telefonunuzu USB kablosu ile bilgisayarınıza bağlayın. Daha sonra indirdiğiniz kurulum dosyasını açın, muhtemelen rar dosyası olarak inmiş olacaktır. Eğer bilgisayarınızda rar opener yoksa, bu programı da indirmeniz gerekecektir. Kurulum dosyasını rar dosyasından çıkarın. Çıkardığınız klasörün içerisinde iki ayrı dosya göreceksiniz. Bunlardan biri normal modda, diğeri ise para hileli kurulum dosyası olacak. Para hileli olan kurulum dosyasını android cihazınınızın dahili hafızasına atın (bazı cihazlarda apk isimli sistem klasörüne atmanız gerekebilir). Artık bilgisayar ile telefon ya da tabletinizin bağlantısını kesebilirsiniz.
Şimdi kurulum dosyasını telefonunuzda bulun ve KUR seçeneğine tıklayarak yönergeleri takip ederek kurulumu tamamlayabilirsiniz. Artık muhteşem bir maceraya atılmaya hazırsınız. Ayrıca sınırsız para modu ile şehrinizi daha hızlı geliştirebilecek, gerekli itemlere sınırsızca sahip olabileceksiniz..
City Island Tycoon 4 Sim Para Hileli Apk İndir

GEREKLİ ANDROİD SİSTEM ÖZELLİKLERİ
Öncelikle bu muhteşem oyunu oynayabilmek için android işletim sistemi olan bir telefon ya da tabletinizin olması şart. City Island Tycoon 4 Sim oyununu 4.0.3 ve üzeri android işletim sistemlerinde oynayabilirsin.
İyi eğlenceler dileriz.
Geri
Аватар
  • Yazar: Alpermeral
  • Statü: Ziyaretçi
1
Linki bi kontrol edin lütfen...
Аватар
  • Yazar: Slm
  • Statü: Ziyaretçi
2
LED doesn't work, I have a Huawei U8110 with Android 2.1I would be very happy if you can make it work programcini.com because non of the apotcialipns I tried had any effect.I am looking forward to your answer.Thanks in advanced

Bilgi

Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.
{changeskin}