только у нас скачать шаблон dle скачивать рекомендуем

Farmdale v1.6.40 Para Hileli Apk Oyna

Şehir/İnşaat   6-02-2016, 22:37   972   0   Editor
HADİ HARİKALAR DİYARINA!
Bazen günlük hayatın sıkıntılarından kaçmak, hayaller dünyasına dalıp huzurlu ve eğlenceli anlar geçirmek isteriz. İşte Farmdale v1.6.40 Para Hileli Apk tam da böyle bir oyun, hayaller dünyasına yolculuk gibi..
Farmdale v1.6.40 Para Hileli Apk Oyna

OYUNUN İÇERİĞİ
Farmdale v1.6.40 Para Hileli Apk uygulamasında ne savaş var ne de şiddet yönlü her hangi bir içerik. Amacımız sahip olduğumuz bahçeyi geliştirmek ve güzel bir hasat elde etmek. Ayrıca yetiştirdiğimiz hayvanlara da göz kulak olmamız gerekir. Oyun boyunca köydeki gizli yerleri keşfedeceksiniz ve Dale halkının ilginç hikayelerine şahit olacaksonız. Ürün fazlalarımızı da Dale perisine vereceğiz. Üstelik sınırsız para hilesi ile Farmdale v1.6.40 Para Hileli Apk oyununu oynamak çok daha zevkli ve kolay.
Farmdale v1.6.40 Para Hileli Apk Oyna

OYUNU SINIRSIZ PARA HİLESİ İLE NASIL İNDİRECEKSİNİZ?
Öncelikle Farmdale v1.6.40 Para Hileli Apk oyununa ait kurulum dosyasını cihazınıza indirmeniz gerekiyor (android işletim sistemli tablet ya da telefonunuza). Daha sonra cihazınızın ayarlar kısmına girip uygulamalar sekmesinden bilinmeyen kaynaklar için izin verme seçeneğini seçin. Sonra telefonunuzu USB kablosu ile bilgisayarınıza bağlayın. Daha sonra indirdiğiniz kurulum dosyasını açın, muhtemelen rar dosyası olarak inmiş olacaktır. Eğer bilgisayarınızda rar opener yoksa, bu programı da indirmeniz gerekecektir. Kurulum dosyasını rar dosyasından çıkarın. Çıkardığınız klasörün içerisinde iki ayrı dosya göreceksiniz. Bunlardan biri normal mod dosyası, diğeri ise para hileli kurulum dosyası olacak. Para hileli olan kurulum dosyasını android cihazınınızın dahili hafızasına atın (bazı cihazlarda apk isimli sistem klasörüne atmanız gerekebilir). Artık bilgisayar ile telefon ya da tabletinizin bağlantısını kesebilirsiniz.
Şimdi kurulum dosyasını telefonunuzda bulun ve KUR seçeneğine tıklayıp yönergeleri takip ederek kurulumu tamamlayabilirsiniz. Masal gibi bir diyara yolculuk başlıyor...
Farmdale v1.6.40 Para Hileli Apk Oyna

GEREKLİ ANDROİD SİSTEM ÖZELLİKLERİ
Öncelikle bu muhteşem oyunu oynayabilmek için android işletim sistemi olan bir telefon ya da tabletinizin olması şart. Farmdale v1.6.40 Para Hileli Apk oyununu 4.0.3 ve üzeri android işletim sistemlerinde rahatlıkla oynayabilirsin.
İyi eğlenceler dileriz.
Geri

Bilgi

Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.
{changeskin}