только у нас скачать шаблон dle скачивать рекомендуем

Farming Simulator 16 Oyun İnceleme ve Oyun Hileleri

Şehir/İnşaat   21-12-2015, 09:24   2313   0   Editor
Çiftlik simülatör oyunu olan Farming Simulator 15 oyununun yapımcısı Giants Software tarafından oyunun mobil versiyonu, Farming Simulator 16 yapıldı. Oyunun mobil versiyonunda ormancılık ve çiftçiliği aynı anda yapabiliyorsunuz.
Farming simulator’un en önemli özelliği ise mobil versiyonda olmasına rağmen olağanüstü bir ayrıntı sayesinde gerçeğe uygun bir şekilde kendi çiftliğinizi kurabilir ve yönetebilirsiniz.
Farming Simulator 16 Oyun İnceleme ve Oyun Hileleri

Oyunda ekim ve hasattaki ürettiğiniz ürünlerin satışını yapabilir, inek ve koyunlarınızı besleyip, ormancılık alanında da kerestelerinizi satabilirsiniz. Oyunda yeni satın alabileceğiniz yerler ile çiftliğinizin alanını daha da genişletebilirsiniz. Çiftliğinizde bulunan biçerdöver ve traktörleri doğrudan siz kullanabilirsiniz. Oyunda ayrıca büyük markaların traktörleri, çiftçilik ve ormancılık yaparken lazım olabilecek diğer ekipmanları bulabilirsiniz. Ayrıca wifi ve bluetooht sayesinde arkadaşlarınızla multiplayer çiftçilik yapabilirsiniz.
Farming Simulator 16 Oyun İnceleme ve Oyun Hileleri

Oyundaki bazı traktör markaları şu şekilde:
- Lamborghini
- New Holland
- MAN
- Krone
- Amazone


Farming Simulator 16 Oyun Hileleri
Farming Simulator 16 mobil çiftçilik ve ormancılık oyununda, sizin işinize yarayacak tek bir hile var. O da para hilesi. Oyunda yeni traktörler ve ekipmanlar satın almanızı sağlayacak tek şey paradır. Bu da indireceğiniz para hilesiyle tamamen çözülüyor ve çiftliğinizi dilediğiniz gibi geliştirip, büyütebilirsiniz.


Farming Simulator 16 Hangi Platformlarda Çalışmakta?
Farming Simulator 16, Farming Simulator 15 oyununun mobil versiyonu olarak çıkartılmış durumda. Eğer oyunu bilgisayarda oynamak isterseniz, Farming Simulator 15 oyununu indirmeniz gerekmektedir. Android ve Ios işletim sistemine sahip akıllı telefonlarınızda oynamak isterseniz eğer, Farming Simulator 16’yı indirmeniz gerekmektedir.

3 boyutlu grafikler ile traktörlerinizi ve ekipmanlarınızı daha ayrıntılı göreceğiniz, farklı ürünleri ekip, biçerek çiftçiliğin ve ormancılığı, sanki gerçek dünyada da yapıyormuşçasına hissedeceğiniz Farming Simulator 16 sizleri bekliyor.

Oyun Kurulumu

1. Dosyayı indirin rar dan çıkarın.
2. Apk yi kurun.
3. "com.giantssoftware.fs16" adlı klasörü Android/obb konumuna taşıyın.
4. Oyunu çalıştırın.

Farming Simulator 16 Oyun İnceleme ve Oyun Hileleri
Farming Simulator 16 v1.1.0.0 Hileli Apk İndir(Turbobit)
Farming Simulator 16 Oyun İnceleme ve Oyun Hileleri
Farming Simulator 16 v1.1.0.0 Hileli Apk İndir

Geri

Bilgi

Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.
{changeskin}