только у нас скачать шаблон dle скачивать рекомендуем

Buried Town v1.1.16 Para Hileli apk İndir

Strateji   3-02-2016, 18:45   7611   1   Editor
Eğer sizde aksiyon, macera ve strateji oyunlarını seviyorsanız Buried Town v1.1.16 oyunu kesinlikle bağımlılık yapacak bir oyun siz oyun severler için. Oyunun konusundan bahsedelim şimdi biraz; izole edilmiş bir adada kaybolmuş durumda bulacaksınız karakterinizi ve adada bulunan sizin gibi yaşam mücadelesi veren diğer yoldaşlarınızı arayacaksınız. Tabii bu arama sürecinde sizi bekleyen tehlikeler bir yana ara ara verilecek olan haritalar ve radyo frekansları yardımıyla bulacaksınız diğer yaşam mücadelesi için bulunan oyuncuları.
 Buried Town v1.1.16 Para Hileli apk İndir

Buried Town v1.1.16 oyunun dilinin İngilizce olması sizi korkutmasın çünkü anlaşılması kolay tarifler ve grafik tasarımlarıyla oyuna güçlük çekmeden adapte olabileceksiniz. Tabii diğer mücadelecileri ararken karşınıza çıkacak olan azılı zombileri ve onlarla vereceğiniz mücadeleleri eklemeden geçmeyelim. Zombie oyunlarını seviyorsanız eğer gerek ses efektleri gerekse grafik tasarımlarıyla bu oyun sizi ekrana kilitleyecek. Kaldı ki artık bilgisayar veya laptop ekranına bağlı kalmak zorunda değilsiniz çünkü internet üzerindeki arama motorlarını kullanarak ücretsiz olarak android cihazınıza indirebileceğiniz bu oyunu dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerde oynayabilirsiniz. Şimdi size oyunun kurulumunu ve oyunun hilesi olan Buried Town v1.1.16 para hilesinin kurulumundan bahsedelim. Oyunun hilesinin dosya büyüklüğü 25MB olup, dosya türü apk'dir.
 Buried Town v1.1.16 Para Hileli apk İndir

Oyunun kurulumu android cihazınızda bittikten sonra oyuna rahatlıkla girebilirsiniz. Şimdi oyunun hilesinin kurulumuyla ilgili biraz bilgi verelim. Android cihazınızın ayarlar sekmesine giderek uygulamaları seçin ve orada bulunan bilinmeyen kaynaklar sekmesinin seçili olduğundan emin olun. Oyunun kurulumu ancak o seçenek seçiliyken yapabilirsiniz. Cihazınızda apk dosyalarının toplanmış olduğu klasörü bulun ve büyük ihtimalle rar dosyası halinde bulacağınız oyun dosyasına tıklayın. Bu dosyanın içinde iki tane apk dosyası olacaktır bunlardan biri oyunu normal modda oynayabilmeniz için diğeri ise hileli modda oynamanız için bulunmaktadır. Hileli modu seçip oyuna girdiğinizde oyununuza sınırsız para hilesiyle kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Eğer sizde savaş oyunlarıyla, aksiyon ve strateji oyunlarıyla ilgiliyseniz kesinlikle Buried Town v1.1.16 oyununun başından ayrılmadan oynayabileceğiniz bir oyundur, şimdiden herkese iyi eğlenceler.
 Buried Town v1.1.16 Para Hileli apk İndir

Geri
Аватар
1
apk neden indirilmiyor??

Bilgi

Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.
{changeskin}