только у нас скачать шаблон dle скачивать рекомендуем

Trial Xtrem 4 v1.6.6 Para Hileli Apk İndir

Strateji   5-02-2016, 22:27   830   0   Editor
ÇİFT TEKERLEK AŞKI
Bisiklete binmek bir aşktır. Hani çocukluk yıllarınızı bir göz önüne getirirseniz, en ufak fırsatta ailenizden bir bisiklet istediğinizi kolayca hatırlarsınız. Ancak günümüz modern çevresinde bisiklete binecek alanların yetersizliği bizleri bu büyük aşktan mahrum bırakır çoğu zaman. İşte Trial Xtrem 4 v1.6.6 Para Hileli apk uygulaması bizleri bu güzel deneyimi yaşatmayı hedefleyen, gerçeğe yakın grafiklere sahip bir bisiklet yarışı oyunu. İki tekerlek üzerinde hünerlerinizi ustaca sergilemeye hazır olun.
Trial Xtrem 4 v1.6.6 Para Hileli Apk İndir

OYUNUN İÇERİĞİ
Tüm dünyada 50 milyondan fazla kişinin indirdiği Trial Xtrem oyun serisinim dördüncüsü sizlerle. 112 seviyeden 32 tanesini ücretsiz olarak oynayabiliyorsunuz hem de Facebook üzerinden arkadaşlarınızla yarışma imkanı ile. Beçtiğiniz bisikleti sınırsız para hilesini kullanarak kolayca modifiye edebilir, yüzlerce değişik engeli kolayca aşabilirsiniz. 6 değişik yarış platformunun bulunduğu Trial Xtrem 4 v1.6.6 Para Hileli apk oyununda bisiklet tutkunuzu özgürce yaşayabilecekseniz.
Trial Xtrem 4 v1.6.6 Para Hileli Apk İndir

OYUNU SINIRSIZ PARA HİLESİ İLE NASIL İNDİRECEKSİNİZ?
Öncelikle Trial Xtrem 4 v1.6.6 Para Hileli apk oyununa ait kurulum dosyasını cihazınıza indirmeniz gerekiyor (android işletim sistemli tablet ya da telefonunuza). Daha sonra cihazınızın ayarlar kısmına girip uygulamalar sekmesinden bilinmeyen kaynaklar için izin verme seçeneğini seçin. Sonra telefonunuzu USB kablosu ile bilgisayarınıza bağlayın. Daha sonra indirdiğiniz kurulum dosyasını açın, muhtemelen rar dosyası olarak inmiş olacaktır. Eğer bilgisayarınızda rar opener yoksa, bu programı da indirmeniz gerekecektir. Kurulum dosyasını rar dosyasından çıkarın. Çıkardığınız klasörün içerisinde iki ayrı dosya göreceksiniz. Bunlardan biri normal mod dosyası, diğeri ise para hileli kurulum dosyası olacak. Para hileli olan kurulum dosyasını android cihazınınızın dahili hafızasına atın (bazı cihazlarda apk isimli sistem klasörüne atmanız gerekebilir). Artık bilgisayar ile telefon ya da tabletinizin bağlantısını kesebilirsiniz.
Şimdi kurulum dosyasını telefonunuzda bulun ve KUR seçeneğine tıklayıp yönergeleri takip ederek kurulumu tamamlayabilirsiniz. Şimdi bisikletinizi kullanarak hünerlerinizi sergileme zamanı..
Trial Xtrem 4 v1.6.6 Para Hileli Apk İndir

GEREKLİ ANDROİD SİSTEM ÖZELLİKLERİ
Öncelikle bu muhteşem oyunu oynayabilmek için android işletim sistemi olan bir telefon ya da tabletinizin olması şart. Trial Xtrem 4 v1.6.6 Para Hileli apk oyununu 4.0.3 ve üzeri android işletim sistemlerinde rahatlıkla oynayabilirsin.
İyi eğlenceler dileriz.
Geri

Bilgi

Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.
{changeskin}