только у нас скачать шаблон dle скачивать рекомендуем

Bitcoin Billionaire Oyun İnceleme ve Oyun Hileleri

Strateji   19-12-2015, 15:14   934   0   Editor
2009 yılında ortaya çıkan ve Bitcoin olarak adlandırılan bir elektronik para çeşidi var. Noodlecake Studios INC firması da son zamanlarda popüler olan bu olayı bir oyunla birleştirdi ve son zamanlarda moda olan piksel oyun serüvenine Billionarie oyunuyla onlarda katılmış oldu.
Oldukça basit ve sade bir grafik, müzik altyapısı olan Bitcoin Bllionarie oyununda amacınız, hızlı ve seri bir biçimde tıklama yaparak, tek ekranı bulunan ve o tek ekranda odanız olan bir ortamda bitcoin kazanmaya çalışarak milyoner olmak. Kazandığınız bitcoinler ile de odanızı geliştirme ve güzelleştirme imkânınız bulunmakta. Ayrıca çeşitli yatırımlar yaparak sanayide de bitcoin kazanmanız mümkün. Oyunda tarafınıza görevler veriliyor ve bu görevleri yerine getirerek ilerliyorsunuz. Ekranın orta kısmında bulunan yatırım sekmesiyle sanayi ve çeşitli alanlarda yapacağınız çeşitli yatırımlarla daha çok bitcoin kazanmanız mümkün.
Bitcoin Billionaire Oyun İnceleme ve Oyun Hileleri

Yatırım sekmesi biraz açacak olursak, yapacağınız yatırımlarla daha çok bitcoin kazanmanız mümkün. Bu yatırımlarda; loto biletleri, çizgi film kitapları, oyunlar ve daha birçok seçenek mevcut. Oyunda ilerledikçe bütün yatırım seçeneklerinden yararlanmanız mümkün.
Geri

Bilgi

Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.
{changeskin}