только у нас скачать шаблон dle скачивать рекомендуем

Into the Dead v2.0.1 Android Sınırsız Para Hileli Apk İndir

Strateji   21-12-2015, 15:39   998   0   Editor
Into the Dead v2.0.1 Android Sınırsız Para Hileli Apk İndir

Animasyon olarak tasarlanmış olan İnto The Dead adlı oyun strateji, aksiyon ve gerilim üzerine kurulmuştur. Android markette elli milyonun üzerinde indirmeye ulaşmış çok popüler bir oyundur. Oyunun türü apk dir, kısaca konusundan bahsetmek gerekirse klasik zombilerden kaçma, zombileri avlama, masum insanların hayatını kurtarma üzerinedir fakat görsel efektleri, ses kalitesi ile alışılageldik zombi oyunlarının çok çok üstündedir. Masumların ve kendi karakterinizin hayatını kurtarmak için ilerlerken yolda karşınıza çıkan kutulardan temin ettiğiniz silahlarla zombileri öldürebilirsiniz.
Into the Dead v2.0.1 Android Sınırsız Para Hileli Apk İndir

Oyunda ilerledikçe para kazanıyorsunuz ki bu da bizi tam olarak ihtiyacımız olana yani İnto The Dead oyununun hilesine getiriyor. İnto The Dead adlı oyunun 1.19.0 versiyonu için tasarlanmış olan oyun hilesi, para hilesidir. İnto The Dead oyununu silin ve oyunun hileli apk halini tekrar indirip, kurulumunu gerçekleştirin. İnto The Dead oyun hilesi sayesinde sınırsız para hileniz olacak ve bu şekilde daha heyecanlı, daha aksiyonlu ve bol skorlu oyunların keyfini çıkarabileceksiniz.
Into the Dead v2.0.1 Android Sınırsız Para Hileli Apk İndir

Oyunun ilerleyişi her öldürdüğünüz zombiden para kazanabileceğiniz ve bu kazandığınız paralarla da silahlar edinebilir ve oyunda seçmiş olduğunuz karakteri güçlendirebilirsiniz. Ki bu da demek oluyor ki İnto The Dead oyununun hilesini indirdiğinizde daha çok zombi öldürebilecek, bu şekilde daha çok para kazanabilecek ve bu kazanmış olduğunuz paralarla da daha çok silah alabileceksiniz. Yani sınırsız para hilesi sayesinde güçlü bir döngü şeklinde görünen üçgene girip çok daha eğlenceli, çok daha çekişmeli ve çok daha başarılı oyunlar oynayabileceksiniz. Eğer sizde zombi oyunlarından hoşlanıyorsanız, aksiyon, gerilim, heyecan seviyorsanız kesinlikle aradığınız oyun İnto The Dead adlı oyun ve oyunun hilesi sayesinde eğlencenizi katlaya katlaya zombileri yok edip büyük ödülün peşine düşebilirsiniz.
Into the Dead v2.0.1 Android Sınırsız Para Hileli Apk İndir

Oyun ve hilesi internet üzerinde mevcut olup ücretsiz indirilmesi mümkündür.


Geri

Bilgi

Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.
{changeskin}