только у нас скачать шаблон dle скачивать рекомендуем

Rally Racer Drift v1.56 Para Hileli Apk İndir

Yarış-Spor   27-01-2016, 22:32   895   0   Editor
Rally Racer Drift v1.56 Sınırsız Para Hilesi
Eğer sizde arabaları, araba yarışı oyunları ve aksiyonu seviyorsanız Rally Racer Drift v1.56 tam da aradığınız oyun. Oyun her ne kadar üç boyutlu grafiklerle donatılmış olsa da düşük boyutlarda olmasının yanı sıra kalitesinden hiç ödün vermemiş bir oyun olduğu için cihazınızda ekonomik bir yer tutarken size istediğiniz heyecanı ve yarış tutkusunu yaşatacaktır. Gelelim Rally Racer Drift v1.56 nın hilesine bu oyunun hilesi tahmin edebileceğiniz üzere para hilesidir ve oyun sırasında topladığınız paralarla aracınıza istediğiniz performansı kazandırıp, istediğiniz modifiyeleri yapamıyorken oyunun sınırsız para hilesi sayesinde aracınızı dilediğiniz performansa getirmeniz dakikalarınızı almayacaktır. Bu şekilde çok daha gerçekçi bir ralli deneyimi yaşayacak, aksiyon ve heyecanı misline katlayacaksınız.
Rally Racer Drift v1.56 Para Hileli Apk İndir

Oyunu tasarlayan firma olan VO DIGITAL ARTS, oyunu herhangi bir android cihazda oynayabileceğiniz üzere geliştirdiği için de yarış oyunları arasında en çok tercih edilen oyunlardan biridir. Diğer oyunlar gibi en az android 4.0 ve üzerine bir cihaza ihtiyaç duymanıza gerek kalmayacaktır bu oyunu oynarken. Oyunun ve oyunun hilesinin dosya türü apk dir ve oyunun hilesi yalnızca 39,25 MB'dır. Rally Racer Drift v1.56 gerçek zamanlı bir yarış oyunu olduğu için ve çoklu oyuncu seçeneği sayesinde gerçek zamanlı bir sürü rakibinize karşı aksiyon dolu bir yarış içerisinde olacağınız için aracınıza yapacağınız eklemeler ve performans yükseltmeleri çok önemli olacaktır.
Rally Racer Drift v1.56 Para Hileli Apk İndir

Kaldı ki oyunun dünya çapında oynandığı düşünülürse rakiplerinizin gücünü küçümsemeden biran evvel Rally Racer Drift v1.56 oyununun sınırsız para hilesini indirmenizi tavsiye ederiz. Oyunun hilesi 12 Aralık 2015 'te yayınlanmış olduğu için internet üzerinden arama motorlarına oyunun adını ve hilesini yazıp kolaylıkla cihazınıza indirebilir ve biran evvel oynamaya başlayabilirsiniz.
Rally Racer Drift v1.56 Para Hileli Apk İndirRally Racer Drift v1.56 Para Hileli Apk İndir
Rally Racer Drift v1.56 Para Hileli Apk İndir
Rally Racer Drift v1.56 Para Hileli Apk İndir
Rally Racer Drift v1.56 Para Hileli Apk İndir
Geri

Bilgi

Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.
{changeskin}