только у нас скачать шаблон dle скачивать рекомендуем

Yeraltı Yarış v0.15 :Para Hileli Apk İndir

Yarış-Spor   31-01-2016, 21:36   1007   1   Editor
FİLONU KUR DÜŞMANLARINI YEN!
İyi bir sürücüyüm, pistte tam bir canavar kesilirim, kimse beni yenemez diyorsanız, heyecana ve bol adranaline tutkunsanız Yeraltı Yarış v0.15 tam size göre bir oyun...
Yeraltı Yarış v0.15 :Para Hileli Apk İndir

OYUNUN İÇERİĞİ
HD grafik kalitesi ile bağımlılık yapacak bir oyun olan Yeraltı Yarış v0.15 sizlere eşsiz bir yarış heyecanı sunuyor. Sınırsız para hilesi ile indirebileceğiniz bu oyunda gerçeğine yakın kalitede arabaları sınırsa alabilir, kalibre edebilir ve yükselttiğiniz arabalarla turnuvalara katılabilirsiniz. Yarış oyun tarzına yep yeni bir nefes getiren bu oyun sizlere sınırsız bir heyecan sunuyor.
Yeraltı Yarış v0.15 :Para Hileli Apk İndir

OYUNU SINIRSIZ PARA HİLESİ İLE NASIL İNDİRECEKSİNİZ?
Öncelikle Yeraltı Yarış v0.15 oyununa ait kurulum dosyasını cihazınıza indirmeniz gerekiyor (android işletim sistemli tablet ya da telefonunuza). Daha sonra cihazınızın ayarlar kısmına girip uygulamalar sekmesinden bilinmeyen kaynaklar için izin verme seçeneğini seçin. Sonra telefonunuzu USB kablosu ile bilgisayarınıza bağlayın. Daha sonra indirdiğiniz kurulum dosyasını açın, muhtemelen rar dosyası olarak inmiş olacaktır. Eğer bilgisayarınızda rar opener yoksa, bu programı da indirmeniz gerekecektir. Kurulum dosyasını rar dosyasından çıkarın. Çıkardığınız klasörün içerisinde iki ayrı dosya göreceksiniz. Bunlardan biri normal mod dosyası, diğeri ise para hileli kurulum dosyası olacak. Para hileli olan kurulum dosyasını android cihazınınızın dahili hafızasına atın (bazı cihazlarda apk isimli sistem klasörüne atmanız gerekebilir). Artık bilgisayar ile telefon ya da tabletinizin bağlantısını kesebilirsiniz.
Şimdi kurulum dosyasını telefonunuzda bulun ve KUR seçeneğine tıklayarak yönergeleri takip ederek kurulumu tamamlayabilirsiniz. Artık sınırsızca yarışmaya hazırsınız!
Yeraltı Yarış v0.15 :Para Hileli Apk İndir

GEREKLİ ANDROİD SİSTEM ÖZELLİKLERİ
Öncelikle bu muhteşem oyunu oynayabilmek için android işletim sistemi olan bir telefon ya da tabletinizin olması şart. Yeraltı Yarış v0.15 oyununu 4.0.3 ve üzeri android işletim sistemlerinde rahatlıkla oynayabilirsin.
İyi eğlenceler dileriz.
Geri
Аватар
  • Yazar: Jhenz
  • Statü: Ziyaretçi
1
Hi Ujjwal, I tried to install wahastpp the way you suggested on my samsung galaxy 10.1 tab (wifi only), but after installing wahastpp and pressing Agree and Continue' I get a notification which says that my device can't be programcini.com identified and that I should close down my phone, remove the battery, reboot and try again Do you know how to fix this? Reply</a>

Bilgi

Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.
{changeskin}