только у нас скачать шаблон dle скачивать рекомендуем

Tren Sürücüsü 15 v1.3.4 Para Hileli Apk İndir

Yarış-Spor   1-02-2016, 16:44   751   0   Editor
YEP YENİ DİYARLARA YOLCULUK
Bazen şehir hayatının kalabalığından sıkılıp bunaldığınız, şöyle uzaklara kaçıp kafanızı dinlemek istediğiniz oldu mu hiç? Cevabınız evet ise Tren Sürücüsü 15 v1.3.4 Para Hileli Apk tam size göre bir oyun...
Tren Sürücüsü 15 v1.3.4 Para Hileli Apk İndir

OYUNUN İÇERİĞİ
Tren Sürücüsü 15 v1.3.4 Para Hileli Apk oyununda bir tren makinisti olarak harikulade yerlere yolculuk yapma şansına sahipsiniz. Oyunun amacı doğa harikası yerlerde treninizi sürerken yolcuları da taşımak. İstasyonlarda yolcu indirip bindirecek ve hünerlerinizi geliştireceksiniz. Üstelik uygulamamızın sınırsız para modu ile treniniz için daha kolay geliştirmeler yapabileceksiniz. Doğaseverlerin keyfine keyif katacak eşsiz grafikleri ile tren sürücüsü 15 v1.3.4 Para Hileli Apk harika bir simülasyon oyunu.
Tren Sürücüsü 15 v1.3.4 Para Hileli Apk İndir

OYUNU SINIRSIZ PARA HİLESİ İLE NASIL İNDİRECEKSİNİZ?
Öncelikle tren sürücüsü 15 v1.3.4 Para Hileli Apk oyununa ait kurulum dosyasını cihazınıza indirmeniz gerekiyor (android işletim sistemli tablet ya da telefonunuza). Daha sonra cihazınızın ayarlar kısmına girip uygulamalar sekmesinden bilinmeyen kaynaklar için izin verme seçeneğini seçin. Sonra telefonunuzu USB kablosu ile bilgisayarınıza bağlayın. Daha sonra indirdiğiniz kurulum dosyasını açın, muhtemelen rar dosyası olarak inmiş olacaktır. Eğer bilgisayarınızda rar opener yoksa, bu programı da indirmeniz gerekecektir. Kurulum dosyasını rar dosyasından çıkarın. Çıkardığınız klasörün içerisinde iki ayrı dosya göreceksiniz. Bunlardan biri normal mod dosyası, diğeri ise para hileli kurulum dosyası olacak. Para hileli olan kurulum dosyasını android cihazınınızın dahili hafızasına atın (bazı cihazlarda apk isimli sistem klasörüne atmanız gerekebilir). Artık bilgisayar ile telefon ya da tabletinizin bağlantısını kesebilirsiniz.
Şimdi kurulum dosyasını telefonunuzda bulun ve KUR seçeneğine tıklayıp yönergeleri takip ederek kurulumu tamamlayabilirsiniz. Artık eşsiz diyarlara yolculuk yapmaya hazırsınız!
Tren Sürücüsü 15 v1.3.4 Para Hileli Apk İndir

GEREKLİ ANDROİD SİSTEM ÖZELLİKLERİ
Öncelikle bu muhteşem oyunu oynayabilmek için android işletim sistemi olan bir telefon ya da tabletinizin olması şart. tren sürücüsü 15 v1.3.4 Para Hileli Apk oyununu 4.0.3 ve üzeri android işletim sistemlerinde rahatlıkla oynayabilirsin.
İyi eğlenceler dileriz.
Geri

Bilgi

Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.
{changeskin}