Merhaba Hileliapkoyunindir.com Sitesindesiniz

Android marketin en popüler oyunlarının hilelerini ve ücretli uygulamalarını ücretsiz olarak indirebileceğiniz apk download sitesine Hoşgeldiniz

» » Flight Pilot Simülatör 3d v1.1.0. Para Hileli Apk İndir
Flight Pilot Simülatör 3d v1.1.0. Para Hileli Apk İndir

Flight Pilot Simülatör 3d v1.1.0. Para Hileli Apk İndir

+26
Tür:
  • Açıklama
FLİGHT PİLOT SİMÜLATÖR OYUN HİLESİ
Oyun hoş ve eğlenceli vakit geçirmek için oldukça etkili aktivitelerden biri. Ancak bazı zaman geliyor ki oyunların aşamaları gittikçe zorlaştığı durumlarda sonuca ulaşmak için başvurduğumuz bir yöntem var ki kesin sonuçlara ulaşmamıza olanak sağlıyor onlardan bir tanesi en etkili olanı ise oyun hileleri. Bu yazımızda sizlere flight pilot simülatör oyununun hilelerini anlatacağız. Flight pilot simülatör 3d v1.1.0. para hileli apk verilen görevleri yerine getirmenizi sağlıyor. Ama hilelerini anlatmadan önce isterseniz ilk olarak nasıl bir oyun olduğunu anlatalım.
Flight Pilot Simülatör 3d v1.1.0. Para Hileli Apk İndir

Flight pilot simülatör nasıl bir oyun?
Flight pilot simülatör adıyla da ifade ettiği gibi bir uçak simülasyon oyunudur. Oldukça keyifli ve gerçekçi olması sebebi ile oyun severler tarafından tercih ediliyor. Aşama aşama giden ve sizleri görevlerin beklediği bu oyun tarzı seviyeleri ile heyecanınızın pekişmesine destek oluyor. Seviyeleri atladığınızda oyunun hızlandığını göreceksiniz. Para biriktirerek çeşitli görevlerde kullanmanız gereken uçakları satın almanız mümkün. Kimi görevler var ki, göreve başlayabilmek ve bitirebilmek için gerekli olan uçak tipini tek seçenek olarak karşınıza çıkartıyor. Ve siz de böylece o belirtilen uçağı almak durumunda kalıyorsunuz. Grafikleri oldukça iyi ve ücretsiz olarak oynanıyor. Ayrıda mobil üzerinden oyuna katılım olduğundan her an elinizin altında.
Flight Pilot Simülatör 3d v1.1.0. Para Hileli Apk İndir

Flight pilot simülatör hilesi
Microsoft tarafından üretilen oyunun bölümleri olduğunu ve bu bölümleri geçebilmek için size bir takım uçak çeşitleri sunduğundan bahsetmiştik. Seviye ilerledikçe maddi açıdanda zorlu olduğu için hileye başvurarak aşamaları atlamanız mümkün. Flight pilot simülatör 3d v1.1.0. dosyayı indirdikten sonra rardan çıkarak com.fungames.flightpilot ve adroid/obb klasörüne atmanız gerekiyor. Flight pilot simülatör 3d v1.1.0. MOD APK dosyasını indirdikten sonra kurarak oyuna giriş yapalım. Oyuna giriş yaptığınız anda uçakların seviyeleri tamamlamak üzere kullanıma hazır olduğunu görebilirsiniz.
EOS TAM Game TR
Etiketler:
Yorumlar:
Yok
Ziyaretçi
№ 1
Yok
12 Şubat 2016 04:02
Arkadaşım zorla media get indirtiyor hadi onu indirdim kurdum şimdi senin oyunu yüklemeye çalışıyorum beni yine google play a atıyor bu nasıl iş anlamadım ben bir daha bu siteye adımımı programcini.com atmam iyice bozdunuz kendinizi , herşey para değil admin önce insanları memnun et kardeşim bu konuyu daha evvelde açtım bu sondu. Viyaza veya apk dayı gibi olamazsın hiçbir zaman bu gidişle kardeşim.
Yorum Ekle
Bilgi
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.

Popüler Konular

Kayıt Ol