только у нас скачать шаблон dle скачивать рекомендуем

Racing Rivals v4.3.1 Mod Apk

Yarış-Spor   23-04-2016, 12:19   1343   0   Editor
Oyun içerisindeki farklı mekân ve farklı araçlar ile kullanıcıları oyun içerisinde daha aktif oynamasını sağlıyor. İsterseniz sokak yarışlarına, isterseniz de şehir içi yarışlarına katılabilirsiniz. Oyun içerisinde değişikliğe izin veren ve modifikasyon ile farklı özellikleri araçlara ekleyebiliyorsunuz. Dilerseniz turbo, aerodinamik, lastik ya da motorunu değiştirebilir ve istediğiniz aracınıza değişiklikler kazandırabilirsiniz.

İsterseniz de nitro alıp yüksek hızlara çıkıp yarışta diğer araçlara fark atabilirsiniz. Bu aracınızın performansını ultra arttıracak ve yarışı birincilikle bitireceksiniz. Diğer oyunlara kıyasla daha basit araba ve yarış pistlerine benzemeyen racing rivals v 4.3.1 araçlarına ünlü yarış arabalarını da ekleyip değişikliklere izin veriyor. Farklı model ve renk seçeneği ile aracınıza dilediğiniz değişlikleri yapmanızda mevcuttur.

RACING RIVALS HİLELERİNİ AÇMA

Racing rivals v 4.3.1 sınırsız para hilesiyle daha hızlı level atlamayı sağlayan, araç kilitlerini kolayca kaldırmayı ve modifikasyon yapmanızı da kolaylaştırır. Bunu niçin racing rivals v4.3.1 obb doyasını indirip içinden (com.naturalmotion.racing rivals) kopyalayıp android/obb klasörüne atalım. Daha sonra racing rivals data indirip bunu da rar dosyasından çıkarıp (com.naturalmotion.racing rivals) android/data klasörüne kopyalayalım ve racing rivals v 4.3.1 mod apk kuralım. Oyuna giriş yaptığımızda paraya bakmamız yeteli olacaktır. Hilemiz aktif hale gelmiştir.
[center]

Akıllı mobil telefonlarla daha kolay ulaşabildiğimiz araba yarış oyunları arasında racing rivals v 4.3.1 ön sıralarda karşımıza çıkıyor. Android kullanıcıları tarafından 50 milyonu aşan indirme sayısı ile en popüler oyunlar sıralamasında giderek yükseliyor. Facebook gibi sosyal medya sitelerinde de en çok oynanan ve önerilen oyun olmayı başardı. Oyuncuların olumlu yorumlarını alan racing rivals v 4.3.1 yeni güncellemeleriyle birçok yeniliği içerisine katmış bulunmakta ve oyunu tamamen oyuncunun kontrol düzeyini arttırarak istenilen düzeye çıkartmaktadır. Sınırsız para hilesiyle oyun içerisinde istediğiniz özellikleri daha hızlı açabilir ve oyunda başarılı olabilirsiniz.
Geri

Bilgi

Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.
{changeskin}