только у нас скачать шаблон dle скачивать рекомендуем

Racer UNDERGROUND ile Hızın Tadına Varın

Yarış-Spor   16-12-2015, 10:30   844   0   Editor
Android mağazasındaki birçok yarış oyunundan birisi olan ve özellikleri ve grafikleri ile fark yaratan Racer Underground birçok yarış severin hız tutkusunu tatmin etmektedir. 2015 yılının en iyi oyunlarından birisi olarak lanse edilen oyunda, polisten kurtulup hedefe ulaşma ve rakiplerden önce bitiş çizgisini geçme gibi çeşitli yarış modları vardır. Yarıştıkça ve Racer UNDERGROUND kazandıkça yeni araçlar açabilir ya da araçlarınızı motor, nitro, turbo, fren diskleri, lastikler, süspansiyon gibi yönlerden modifiye edebilirsiniz. Ayrıca haritada özgürce dolaşabilir, polis helikopterlerinden kaçabilir, tırların üzerinden zıplayabilir, keskin dönüşlerde el frenini kullanabilirsiniz.


Racer UNDERGROUND ile Hızın Tadına Varın


Racer Underground Hilesi
Yukarıda da belirttiğimiz gibi, oyunda yeni arabalar açmak ya da mevcut arabanıza modifiye ya da zırhla koruma yapmak için oyunu bir müddet oynayıp, yarışlar kazanıp para kazanmanız gerekiyor. Böylelikle kazandığınız paraları kullanarak modifiye yapabilir ya da yeni araçlar satın alabilirsiniz. Ancak, bu herkesi memnun eden bir özellik değildir, çünkü kimi oyuncular, bu oyunu hız için oynamak istemelerine rağmen, baştaki yavaş arabalarla oynanmaya zorlanmaktan hazzetmezler ya da yarıştıkları arabalara modifiye yapmak için beklemek istemezler. Bu durumda hileli oyun sizin imdadınıza yetişmektedir. Bu oyun modunu kullanarak para Racer UNDERGROUND konusunda sıkıntı yaşamayacaksınız. Çünkü hileli oyunu kullandığınız zaman, oyun içinde harcayabileceğiniz sınırsız para olacaktır. Tek yapmanız gereken sitemizden oyunun hileli APK’sını indirip, telefonun hafızasına atmak ve kurulumunu uygun bir şekilde yapmak.

Racer UNDERGROUND ile Hızın Tadına Varın


Oyunu Hangi İşletim Sisteminde Oynayabilirim?
Bu oyun bir Android oyunudur ve Android 4.0 ve üzeri işletim sistemine sahip akıllı cep telefonları ve tabletlerde oynanabilmektedir. Grafiksel olarak Racer UNDERGROUND üstün bir oyun olduğu için, her ne kadar Android 4.0 ya da üzeri bir işletim sistemine sahip olsanız da donanımsal olarak yeterince güçlü olmayan cihazlarda bazı kasılmalar yaşayabilirsiniz.

Racer UNDERGROUND ile Hızın Tadına Varın
Geri

Bilgi

Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.
{changeskin}