только у нас скачать шаблон dle скачивать рекомендуем

Kedi Nod v2.1.6 Para Hileli Apk İndir

Yetiştirme   28-01-2016, 22:55   726   0   Editor
KEDİ SEVERLER EĞLENCE BAŞINA!
Eğer hayvanları seviyorsanız, üstelik kedilere özel bir sempatiniz varsa KEDİ NOM tam size göre bir oyun. Günün stresini üzerinizden atmanıza kesin bir çözüm olacak bu muhteşem oyunla tanışmaya hazır mısınız?
OYUNUN İÇERİĞİ
Karşınızda daha önce hiç rastlamadığınız türde bir oyun var. Kedi Nom birçok kediye sahip olacağınız, onları besleyip para kazanacağınız ve çokça eğleneceğiniz bir oyun. Çeşitli türdeki kedilerinizi besleyip büyüttüğünüz gibi ağızlarını açıp her attığınız yiyecek ile para da kazanacaksınız. Üstelik hepsi de çok şirin ve cana yakın.
Kedi Nod v2.1.6 Para Hileli Apk İndir

OYUNU SINIRSIZ PARA HİLESİ İLE NASIL İNDİRECEKSİNİZ?
Öncelikle oyunun kurulum dosyasını cihazınıza indirmeniz gerekiyor (android işletim sistemli tablet ya da telefonunuza). Daha sonra cihazınızın ayarlar kısmına girip uygulamalar sekmesinden bilinmeyen kaynaklar için izin verme seçeneğini seçin. Sonra telefonunuzu USB kablosu ile bilgisayarınıza bağlayın. Daha sonra indirdiğiniz kurulum dosyasını açın, muhtemelen rar dosyası olarak inmiş olacaktır. Eğer bilgisayarınızda rar opener yoksa, bu programı da indirmeniz gerekecektir. Kurulum dosyasını rar dosyasından çıkarın. Çıkardığınız klasörün içerisinde iki ayrı dosya göreceksiniz.
Kedi Nod v2.1.6 Para Hileli Apk İndir

Bunlardan biri normal modda, diğeri ise para hileli kurulum dosyası olacak. Para hileli olan kurulum dosyasını android cihazınınızın dahili hafızasına atın (bazı cihazlarda apk isimli sistem klasörüne atmanız gerekebilir). Artık bilgisayar ile telefon ya da tabletinizin bağlantısını kesebilirsiniz.
Şimdi kurulum dosyasını telefonunuzda bulun ve KUR seçeneğine tıklayarak yönergeleri takip ederek kurulumu tamamlayabilirsiniz. Artık eğlenmeye ve çokça gülmeye hazırsınız. Ayrıca sınırsız para modu ile kedilerinzi daha hızlı geliştirebilecek, gerekli itemlere sınırsızca sahip olabileceksiniz..
Kedi Nod v2.1.6 Para Hileli Apk İndir

GEREKLİ ANDROİD SİSTEM ÖZELLİKLERİ
Öncelikle bu muhteşem oyunu oynayabilmek için android işletim sistemi olan bir telefon ya da tabletinizin olması şart. Kedi Nod v2.1.6 oyununu 4.0.3 ve üzeri android işletim sistemlerinde oynayabilirsin.
İyi eğlenceler dileriz.
Geri

Bilgi

Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.
{changeskin}